Snapchat Şifrenizi Mi Unuttunuz? Nasıl Sıfırlanır?

0
Snapchat Şifrenizi Mi Unuttunuz
Snapchat Şifrenizi Mi Unuttunuz

Snapchat, fotoğrafları ve video klipleri altyazılı olarak arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanıyan eğlenceli ve kullanışlı bir sosyal uygulamadır. Ayrıca grup sohbetleri, uygulama içinde fotoğraf ve videoları kaydetme yeteneği ve hatta hassas fotoğrafları bir parola ile koruyan “Yalnızca Gözler” özelliği gibi başka özellikler de sunar. Uygulamada saklanan tüm bu ve diğer kişisel bilgilerle, kesinlikle güçlü bir şifreniz olduğundan emin olmak ve hesabınızın güvende kalmasını sağlamak için bunu düzenli olarak değiştirmek isteyeceksiniz. Snapchat, Android ve iOS cihazlar için bir mobil uygulamadır.

Mobil uygulamanın temel kavramlarından biri, gönderdiğiniz herhangi bir resim, video veya mesajın – aynı zamanda Snap olarak da adlandırılır – erişilemez hale gelmeden önce alıcıya yalnızca kısa bir süre için sunulmasıdır. Uygulamanın bu geçici veya geçici yapısı, başlangıçta daha doğal bir etkileşim akışını teşvik etmek için tasarlandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   macOS 12.2.1 Monterey, Bluetooth, pil boşaltma düzeltmeleri ve yeni güvenlik yaması ile kullanıma sunuluyor

Snapchat’te Şifre Nasıl Sıfırlanır?

 1. Cihazınızda Snapchat uygulamasını açın, OTURUM AÇ’ı seçin ve ilk alana Snapchat kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.
 2. Parolanızı mı unuttunuz? Kullanıcı ad ve şifrenin altında. İlk bölüme kullanıcı adı veya e-posta adresinizi girmeniz gerekir. Aksi halde Snapchat, kayıp şifre talebini hesabınızla ilişkilendiremez.
 3. Snapchat, şifrenizi telefon (metin veya otomatik arama yoluyla) veya e-posta yoluyla sıfırlama seçeneği sunar.
Snapchat
Snapchat Şifre Nasıl Sıfırlanır

Telefonla Snapchat Şifre Sıfırlama

Telefon görüşmesi veya kısa mesaj yoluyla Snapchat şifrenizi sıfırlamak için bu talimatları izleyin.

 1. Telefon üzerinden seçin. Snapchat sizden telefon numaranızı vermenizi isteyecektir.
 2. Kısa mesajla bir doğrulama kodu almak için SMS ile Gönder’i seçin.
 3. Telefon aramasıyla bir doğrulama kodu almak için Beni ara’yı seçin. Kodu çabucak not alabilmek için elinizin altında bir kalem ve kağıt bulundurun.
 4. Kısa mesaj veya telefon araması aldığınızda, uygun alana sağlanan kodu girin ve ardından Devam’ı seçin. Kodu doğru girdiyseniz, bir sonraki sekmede yeni bir şifre girebilir ve ardından tekrar girerek onaylayabilirsiniz.
 5. İşiniz bittiğinde Şifre Değiştir’i seçin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Motorola Moto G 5G Plus tanıtıldı

E-posta ile Snapchat Şifre Sıfırlama

Şifrenizi e-posta ile sıfırlamak için bu talimatları izleyin.

 1. E-posta ile seçin ve bir sonraki sekmedeki alana e-posta adresinizi girmeniz istenecektir, ardından Gönder’i seçin.
 2. Snapchat Ekibinden neredeyse anında “Snapchat Şifre Sıfırlama” konu satırına sahip bir e-posta almalısınız. Göremiyorsanız, lütfen birkaç dakika bekleyin veya spam klasörünüzü kontrol edin.
 3. Bir web tarayıcısında parola sıfırlama sayfasını açmak için e-posta mesajındaki bağlantıyı seçin. Yeni şifrenizi verilen alana girin, ardından onaylamak için ikinci alana tekrar girin. İşiniz bittiğinde Şifre Değiştir’i seçin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz