Seyahatinizi Konfora Çevirecek Hizmet Araç Kiralama

0
enterprise araç kiralama
enterprise araç kiralama

Şehir içinde konforlu ulaşım, şehir dışında keyifli bir yolculuk için araç kiralama seçeneği tüm seyahatlerinizde süreci ayrıcalıklı geçirmenize olanak sağlar.

Araç kiralamada ihtiyaçlar ve beklentiler bireylere göre şekillenir. Yoğun bir gün için konforlu bir otomobilden, uzun yolculuklar için sedan araçlara kadar birçok seçenek araba kiralama hizmeti ile sizlere sunulur.

Yollardaki konforu ve özgürlüğü hissettiren oto kiralama hizmeti ile toplu ulaşımın sunduğu koşulların yetersizliğinden de kurtulmak mümkün hale gelir. Tüm seyahatlerinizde sizlere sunulan oto kiralama hizmetinden yararlanmak için Enterprise’ı tercih edebilirsiniz.

Dünya çapındaki araç kiralama şirketleri arasında bir öncü olan Enterprise, 85 ülke ve 9000 ofis ile tüm seyahat ihtiyaçlarınıza yönelik olan araba kiralama hizmetini sizlere sunmaktadır.

araç kiralama enterprise
araç kiralama enterprise

Her Beklentiye Cevap Veren Araç Kiralama Hizmeti

Araç kiralama hizmeti bireysel veya kurumsal olarak kullanılabilen bir hizmettir. Araç kiralama hizmetinde öne çıkan özellikler arasında öz sermayenin araç alımında kullanılmasından dolayı maddi zararları önlemek ve bireysel yararlanma da konfor ve özgürlük alanı yaratmak bulunmaktadır.

Kurumsal oto kiralama olanağı ile araç satın almaya göre sigorta, hasar tamiri ve vergilendirme gibi yüksek masraflar ortadan kalkar. Kurumsal firmalar, sadece araç kira bedeli ödeyerek aylık ulaşım giderlerini en aza indirebilir.

Gündelik yaşamda veya uzun seyahatlerde ekstra araç bakımı, yol masrafları ve yan giderlerden muaf olmak isteyen kişilerde diledikleri araç türünde araç kiralama seçeneğinden yararlanabilir. Kurumsal ve bireysel araba kiralama hizmeti, ekonomik kazanç ve konfor sağlama açısından oldukça avantajlıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Honor Play 4e tasarımı sızdırıldı

Kurumsal Firmalar için Araç Kiralama Hizmetlerinin Önemi

Araç sahibi olmak her ne kadar kurumsal firmalar için büyük bir prestij kazandırsa da uzun vadede şirketlere yüksek oranda maddi açıdan külfet yaratır. Bir kurumsal firma tercih ettiği araç kiralama yöntemi ile öncelikle vergi, kasko, sigorta gibi konularda maddi avantaj sağlar. Kurumsal şirketler filo kiralayarak taşıt vergisi ödeme yükümlülüğünden kurtulmuş olur. Araç kiralama hizmetinde kiralayan kişi veya şirketlere vergilendirme işlemi söz konusu değildir.

Vergi muafiyetinin sağladığı olanaklar ile dilediğiniz zaman alt ve üst segment araçlara geçme, yakıt tercihi, manuel veya otomatik araç tercihinizi şekillendirebilirsiniz. Vergi avantajı sayesinde araç kiralayan şirketler, satılacak araçların değerinin düşme riskinden veya satış durumunda uygulanan zorunlu vergi işleminden de kaçınmış olurlar.

Araç kiralayan şirketler Motorlu Taşıtlar Vergisi ve KDV gibi vergileri, şirket gideri olarak gösterebilir, bu tutarlar şirketin vergisinden düşer. Araç bandrolü, araç muayenesi ve birçok vergi bazlı ödemeler, şirketlerin gider masrafı olarak gösterebileceği diğer ayrıntılardır. Araba kiralama hizmeti ile kullanıma alınan araçlar şirket varlıklarında görünmez.

Araç satın almaya göre toplu para akışı olmadığı için rent a car hizmeti şirketlere büyük avantaj sağlar. Acil servis gerektiren durumlarda yeni araç ve yol yardımı gibi hızlı çözümler, araç kiralama firmasının sunduğu imkanlardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy Note 20'nin tanıtım tarihi belirlendi!
enterprise araç kiralama
enterprise araç kiralama

Konfor ve Güven için Bireysel Araç Kiralama Hizmeti

Bireysel araç kiralama hizmeti, konforlu ve güvenli bir ulaşım için tercih edilir. En geniş araç filosu içerisinde kısa veya uzun vadeli olarak rent a car hizmetinden yararlanılır. Güvenli bir yolculuk için bireyler üst segment araçlara daha fazla ilgi göstermektedir. Bu sebeple bireysel kullanıcılar araç satın alma işlemlerinde yüksek oranda kredi, faiz, vergi gibi masraflarla karşılaşır.

Araç kiralama hizmeti ile hiçbir prosedür ve masraflara gerek kalmadan dilediğiniz model araçla keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Vakit ve nakitten tasarruf etmek isteyen kurumsal ve bireysel müşterilerin rent a car kiralama hizmeti ile tüm beklentilerine hızlı bir çözüm sunan Enterprise, araç temini için oldukça fırsatlara sahiptir. Enterprise ile dilediğiniz lokasyona yönlendireceğiniz aracınıza beklemeden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kiraladığınız aracınızı aldığınız şubeden farklı bir lokasyona teslim edebilirsiniz. Araç kiralama hizmetlerinde büyük kolaylık ve konfor sağlayan Enterprise, hijyene de gereken önemi vererek tüm araçları her kiralamadan sonra detaylıca dezenfekte ederek kullanıma sunar.

Enterprise, aracınızı hijyenik açıdan tüm koşullara uygun olarak tarafınıza teslim eder. 93 bin çalışanı, 1.9 milyonu aşan araç sayısı ile global ve köklü bir araç kiralama markası olan Enterprise’ı tercih ederek, bütçenizden ve zamanınızdan tasarruf etmenin ayrıcalıklarını yaşayın.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz