Sesli mesajlarla ilgili WhatsApp’a yeni özellik geliyor

0
48
Sesli mesajlarla ilgili WhatsApp’a yeni özellik geliyor
Sesli mesajlarla ilgili WhatsApp’a yeni özellik geliyor

WhatsApp kullanıcıları yakında mevcut metin, fotoğraf ve video seçeneklerine ek olarak hizmet üzerinden kendi kendini imha eden sesli mesajlar gönderebilecek.

WhatsApp Kendi Kendini İmha Eden Sesli Mesajlar

Kullanıcılar şu anda metin veya görüntü göndermeden önce bir kez görüntüle simgesine dokunabilirken, sesli mesajlar gönderen kişi ‘herkes için sil’ seçeneğini kullanmadığı sürece sohbet içinde kalmaya devam ediyor. WABetaInfo’daki cesur meraklılar tarafından fark edilen özelliğin genişletilmesi, bazı hassas bilgileri fısıldamak ve hedeflenen alıcı tarafından duyulduktan sonra çevrimiçi eterde kaybolmasını istiyorsanız ideal olacaktır.

WhatsApp sesli mesaj
WhatsApp sesli mesaj

Güncelleme Android için WhatsApp beta sürümünde (v2.23.7.8) yer alıyor. Site bu özelliği “geliştirme aşamasında olduğu için beta test kullanıcılarına sunulmaya hazır değil” şeklinde tanımlıyor. Büyük olasılıkla WhatsApp bu özelliği uygulamanın yeni bir sürümüne dahil edecek ve bir kez kullanıma sunulduğunda, alıcılar mesajı gelecek nesiller için veya yaramazlık amacıyla iletemeyecek veya kaydedemeyecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android 13: En İyi Yeni Özellikler

Yani, içinizi dökmek istediğiniz bir şey varsa – örneğin sevgilinizle tartışmak gibi – ve sadece sempatik en iyi arkadaşınıza bir sesli mesaj yeterli olacaksa, bu kulağa mükemmel geliyor. Unutmayın, bu özellik kullanıma sunulduğunda, kişi her zaman mesajın içeriğini yakalamak için ekran kayıt özelliğini seçebilir ya da ilk etapta yüksek sesle çalabilir, bu yüzden bunu atıp tutmak için açık çek olarak düşünmemelisiniz. WhatsApp bu özelliği kullanıcılara sunduğunda, umarız önümüzdeki haftalarda size haber vereceğiz. Şirket son zamanlarda yeni özellikleri hayata geçirme konusunda çok daha başarılı oldu, bu nedenle bu özellik er ya da geç gelebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz