Samsung S22 / S22 Plus Şifrenizi mi Unuttunuz? İşte çözümler!

0
samsung şifre sıfırlama
samsung şifre sıfırlama

Samsung cep telefonunuzun veya dizüstü bilgisayarınızın veya hatta Samsung hesabınızın şifresini unutmanız çok normaldir. Bu cihazlara tekrar erişim sağlamak kesinlikle mümkündür, ancak kilidini açmaya çalıştığınız cihaza bağlı olarak prosedürler çok farklı olacaktır.

[toc]

Aşağıdaki makaleyi, benzer durumlara düştüyseniz son derece yararlı bulacaksınız. Samsung şifre sorununu unuttuğunuzda düzeltmenin 3 yolu vardır. Bunlardan birkaçı aşağıda ayrıntılı olarak açıklanmıştır. Bir göz atın.

1. Samsung Hesabı Parolasını Unuttum, Nasıl Sıfırlanır?

Bu günlerde işler çok hızlı değişiyor ve şirketlerin çoğu, pahalı gadget’larından en iyi şekilde yararlanmak için kullanıcıların web sitelerinde bir hesap oluşturmasını şart koşuyor. Samsung, dünya lideri bir şirkettir ve kullanıcı olarak bir Samsung hesabı alacaksınız.

Özellik ne kadar etkili olursa olsun, bir parola ile korumanız gerekir ve Samsung tablet veya cep telefonunda parolayı unuttuysanız hiçbir şeye erişemezsiniz. Benim de başıma geldi, Samsung şifremi unuttum, bir trajediydi.

Bu nedenle, aynı engellerle karşılaşırsanız, Samsung hesabınızın şifresini hemen sıfırlayın. İşte nasıl yapılacağı;

what to do if you forgot your samsung password : 

Adım 1: Bilgisayarınızı açın ve “account.samsung.com” adresini ziyaret edin.

Adım 2: Bu hesapta oturum açın ve Samsung hesabı oturum açma sayfasına gidin.

3. Adım: Şimdi, “Kimliği Bul veya Şifreyi Sıfırla?” seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Devam etmek için.

Adım 4: “Şifreyi Sıfırla”yı seçmeniz ve E-posta Kimliğinizi sağlamanız gerekir. Sonrakine tıkla”.

Adım 5: E-postanızı kontrol etmeniz istenecektir. Kontrol edin ve o e-postada bir bağlantı olacak, Samsung hesap şifresini sıfırlamak için üzerine tıklayınız !

parola sıfırlama

Çözüm ise ;

Bunların hepsi, unutulan Samsung şifre sorununu çözmenin basit ve etkili yollarıdır. Cep telefonunuzun şifresini unuttuysanız, tekrar erişmek için fabrika ayarlarına sıfırlamayı kullanın.

Samsung hesabınızda kilitli mi kaldınız? Endişelenmeyin, resmi web sitesinden sıfırlayabileceksiniz. Son olarak, Samsung dizüstü bilgisayar; Kilitli kalırsanız, PassFab 4WinKey’i kullanmanız yeterlidir.

Farklı bir bilgisayarda başka bir bilgisayar için Samsung parola sıfırlama yapın ve ardından kilitli Samsung dizüstü bilgisayarda kullanın, i forgot my samsung phone password birkaç dakika içinde kilidi açılacaktır. Harika bir araç!

Windows İndir

Mac İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Meta, Facebook'un 3D avatarları güncelleyerek Instagram Hikayelerine ve DM'lere yayılıyor

2. Şifremi Unuttuğum Samsung Telefonunun Kilidini Açma

” Eşim Samsung Galaxy telefonumun şifresini değiştirdi. Şifre hatırlamıyor. Lütfen bana Samsung telefonunun kilidini nasıl açacağımı söyleyin şifreyi unuttum.”

Samsung kilit ekranı şifresini unuttuysanız, çok fazla endişelenmeyin. Parolayı veya kalıbı unutmak, Samsung cihazının fabrika ayarlarına sıfırlanması veya üçüncü taraf aracıyla düzeltilebilecek çok yaygın bir kazadır.

1. Yol : Fabrika Ayarlarına Sıfırlama ile

Fabrika ayarlarına sıfırlama birkaç şekilde gerçekleştirilebilir. Birkaç tanesi size kolaylık sağlamak için detaylandırılmıştır. Forgot passcode on samsung phone Bu ikisi en etkili olanlardır.

Sesi Aç ve Sesi Azalt düğmesine aynı anda dokunup basılı tutmanız yeterlidir. Bundan sonra, Güç düğmesini en az 15 ila 20 saniye basılı tutun. Ekranda Test Ekranı görünecektir.

Seçenekleri vurgulamak için Ses tuşlarını kullanabilir, Verileri Sil veya Fabrika Ayarlarına Sıfırla’yı seçebilir, ardından bu seçeneği belirlemek için Güç tuşlarını kullanabilirsiniz.

Bu, Samsung cep telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamak için farklı bir yöntemdir. Cihazı kapatın ve ardından Ana Sayfa düğmesine basın. Ana Ekran düğmesini basılı tutarken Güç düğmesini yavaş ama istikrarlı bir şekilde bırakın.

Şimdi, Android Ekran Kurtarma Sisteminden Arama Anahtarı seçeneğini seçin. Fabrika Ayarlarına Sıfırla ve Verileri Sil seçeneğini seçin ve ardından Güç düğmesiyle “Tamam” a dokunun.

fabrika ayarları

2. Yol : Fabrika Ayarlarına Sıfırlama olmadan

Bunun için aşağıdaki butona tıklayın

https://www.passfab.com/products/android-unlocker.html

Samsung akıllı telefonunu fabrika ayarlarına sıfırlamanın çok zor olduğunu düşünebilirsiniz, aslında Samsung telefon kilit ekranı şifresini birkaç dakika içinde atlamanın başka yolları da var, forgot samsung password  bunu tek bir tıklamayla elde etmek için en iyi araçlardan biridir. Sadece telefonu bilgisayara bağlamanız, “Kaldır” düğmesine tıklamanız ve arayüzdeki talimatları takip etmeniz yeterlidir.

passfab android kilidi açıcı

Windows İçin İndir

Mac için İndir

3. Samsung Bilgisayar Parolasını Unuttum, Nasıl Atlanır?

“Samsung ativ 500t model akıllı dizüstü bilgisayarımda şifremi unuttum. Windows 10’umu açamıyorum. Dizüstü bilgisayarımı açmak için şifremi nasıl sıfırlarım. Şifre sıfırlama diski yok. Unuttuğum şifre ile dizüstü bilgisayarımı kullanamıyorum “

Bu nedenle, diğer markaların dizüstü bilgisayarları gibi, Samsung dizüstü bilgisayarları da Windows işletim sistemlerinde çalışır. Bu nedenle, Samsung şifresini unuttuysanız, düzeltmeler aşağı yukarı aynı olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   NASA Tarafından Ankara’nın Fotoğrafı Günün Fotoğrafı Seçildi

Bununla birlikte, profesyonel bir üçüncü taraf şifre kurtarma programı kullanmak daha kolay ve daha etkili olacaktır. how to unlock samsung phone forgot password yani samsung telefon kilidini açmak için nasıl şifremi unuttum özelliği olan yazılımı öneririz.

Kolayca kullanılabilir ve dosyalarınızı sistem bölümünden silmez. Bu program, son derece basit olan ve başarılı bir parola sıfırlamayı garanti eden bir kurtarma prosedürü kullanır.

Windows İçin İndir

Mac için İndir

Bölüm 1: Diski Sıfırla

1. Adım:

PassFab 4WinKey programı, özel web sitesinden çok kolay bir şekilde indirilebilir. Programı başlatın, bir önyükleme ortamı seçmeniz istenecektir. Seçenekleriniz CD/DVD ve USB’dir.

cd'yi seç

2. Adım :

Ancak programın Standart sürümünü kullanıyorsunuz, bu da USB sürücüsünü seçemeyeceğiniz anlamına geliyor. Bu nedenle, varsayılan olarak seçim CD/DVD’dir. Sürücüye bir disk yerleştirin ve “Yaz” ı tıklayın.

diski yakmak

3. Adım:

Bir uyarı mesajı belirecek, “Evet” e tıklayın ve program diski bir parola sıfırlama diskine dönüştürmeye başlayacaktır.

CD oluşturmak

 4. Adım:

Disk yazma işlemi çok basittir ve bir veya iki dakika içinde tamamlanacaktır. Ardından, işlemi bitirmek için “Tamam”a tıklayın.

sihirbazı kapat

Bölüm 2: Windows’u Önyükleme

Adım 1:

Diski kilitli Samsung dizüstü bilgisayara yerleştirin ve yeniden başlatın.

Adım 2:

Dizüstü bilgisayar yeniden başlarken, önyükleme menüsüne erişmek için art arda “F12” veya “ESC” düğmesine basın.Tuş farklı olabilir, kullandığınız dizüstü bilgisayarın markasına göre değişir.

Adım 3:

Önyükleme menüsünde, önyükleme seçeneklerinin bir listesini bulacaksınız, CD/DVD’yi seçin ve çalıştırın. Dizüstü bilgisayar bu diskten önyükleme yapacak.

Bölüm 3: Parolayı Sıfırla

Adım 1:

Bu Windows şifre kurtarma programı dizüstü bilgisayarınızda çalışıyor, Windows İşletim Sisteminizi seçmeniz ve “İleri” ye tıklamanız gerekiyor.

devam etmek için ileriyi tıklayın

Adım 2:

Aşağıdaki sayfa, tüm kullanıcı hesaplarının bir listesini sağlayacaktır, kilitli hesabınızı seçin.

kilitli kullanıcı hesabını bul

Adım 3:

Şimdi tekrar “İleri” ye tıklayın, Samsung dizüstü bilgisayarınızın şifresi sıfırlanacaktır.

şifreyi yenile

Adım 4:

Sıfırlama başarıyla tamamlandığında, “Yeniden Başlat”a tıklayın, dizüstü bilgisayar yeniden başlatılacaktır.

dizüstü bilgisayarı yeniden başlat

Windows İçin İndir

Mac İçin İndir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz