Samsung S Pen Pro ne zaman çıkacak?

0

Merhaba değerli Tekno bilim adamı takipçileri,

Samsung Galaxy S21 ailesiyle beraber gelmesi planlanan Samsung S Pen Pro’nun çıkış tarihi üzerine bazı söylentiler yükselmeye başladı. Bu söylentilerle beraber S Pen Pro’nun çıkış tarihi de tahmin edildi. Zaten Samsung S Pen Pro’nun duyurulmasıyla beraber bazı özellikleri hakkında bilgiler edinmiştik. Peki ne zaman çıkacak bu akıllı kalem?

Oldukça dikkat çeken Bluetooth Low Energy desteği ile beraber gelen Samsung S Pen Pro, tahminlere göre 2021 yılının son aylarında gelecek. Elbette ki bunlar birer tahmin. Ayrıca eğer Galaxy S21 Ultra üzerinde S Pen Pro deneyimi yaşamak istiyorsanız, satın almanız gerekiyor.

Samsung S Pen Pro ile beraber gelen Galaxy S21 ailesinin özellikleri neler olacak?

Samsung Galaxy S21 ailesinin fiyatları sızdırıldı!Öncelikle Galaxy S21 modelinin ekranı 6.2 inç, S21 Plus modelinin ekranı 6.7 inç ve S21 Ultra modelinin ekranı ise 6.8 inç değerinde. Ayrıca sızdırmalara göre S21 Ultra modeli, ailenin diğer üyelerinden farklı şekilde 16 GB RAM ve 512 GB depolama özellikleriyle gelecek. Bu da elbette ki S21 Ultra modelinin oldukça performanslı olacağını bizlere anlatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2021 Kia XCeed Tanıtımı ve Özellikleri

Gücünü muhtemelen Qualcomm Snapdragon 888 ve Exynos 2100 işlemcilerden alacak olan Galaxy S21 ailesi; bazı pazarlarda Snapdragon 888 işlemciye sahip olurken, bazı pazarlarda ise Exynos 2100 işlemciye sahip olacak. Sızıntıların değindiği bir diğer nokta da kamera özellikleri oldu. İddialara göre Galaxy S21 Ultra modelini 2 tane zoom kamerası olacak. Bu da tahminlere göre 10 kat yakınlaştırma anlamına geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz