Samsung, Galaxy SmartTag + resmi olarak piyasaya sürdü

0

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Samsung, Ocak ayı ortasında Galaxy S21 serisi ile birlikte ilk kez duyurduktan sonra Galaxy SmartTag + ‘ı resmi olarak piyasaya sürdü. Galaxy SmartTag + 16 Nisan’dan itibaren tüm dünyada satışa sunulacak.

Galaxy SmartTag +, Ultra Geniş Bant ve Bluetooth Düşük Enerjiye Sahiptir

Galaxy SmartTag +, herhangi bir eksik öğeyi bulmanıza yardımcı olabilecek bir izleme etiketidir. İzleme etiketi, artırılmış gerçeklik (AR) kullanarak etiketli öğeleri bulmanızı sağlayan Ultra Geniş Bant ve Bluetooth Düşük Enerji özelliklerine sahiptir.

Galaxy S21 Ultra ve Ultra Geniş Bantlı Galaxy Note 20 Ultra gibi Galaxy cihazlarında AR Finder özelliği, kayıp eşyalarınızı kolayca bulabilmeniz için telefonunuzun kamerasını kullanarak size AR’de yön gösterecektir.

Kayıp bir nesnenin yakınındayken, akıllı etiketin yüksek bir ses çalmasını da sağlayabilirsiniz, böylece etiketli öğe kanepe köşeleri, yatağın altında vb. ulaşılması zor alanlarda kaymış olsa bile onu kolayca bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   App Store bağlanamıyor hatası çözümü - 2021
Galaxy SmartTag +
Galaxy SmartTag +

İzleyici ayrıca Bluetooth Low Energy kullanarak Ultra Geniş Bant olmadan Samsung cihazlarıyla iletişim kurabilir. Konumunu Galaxy cihaz ağındaki cihazlarla paylaşabilir ve bilgilerini Samsung sunucularına aktararak, uzakta kaybolan öğeleri haritada izlemenize olanak tanır.

Veriler, her 15 dakikada bir yenilenen rastgele bir kimlik kullanılarak paylaşılır. Ek olarak, SmartThings Find’daki tüm veriler şifrelenir ve etiketin konumu yalnızca bağlı olduğu hesaba gösterilir.

Bir Galaxy cihazınız varsa, SmartThings uygulamasını kullanarak Galaxy cihaz ağına katılabilirsiniz . Bu, yakındaki Galaxy SmartTag ve SmartTag + ‘nın SmartThings sunucuları ile iletişim kurmasına izin verecektir. Galaxy SmartTag + kullanılarak etiketlenen öğeleri bulmak için SmartThings uygulamasını da kullanmalısınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz