Rise of Kingdoms Hesabı Nasıl Silinir?

0
Rise of Kingdoms Hesabı Nasıl Silinir
Rise of Kingdoms Hesabı Nasıl Silinir

Rise of Kingdoms hesabınızı nasıl sileceğinizi bilmek ister misiniz? Sonunda aradığınızı bulduğunuzdan emin olmak istiyoruz, çünkü hesabınızı nasıl sileceğinizle ilgili talimatları size dikkatlice sağladık. Rise of Kingdoms, kullanıcılarını kahramanların ve medeniyetlerin yaşadığı bir fantezi dünyasına götüren çevrimiçi bir strateji oyunudur. Çevrimiçi uygulama, kullanıcılarının hesap bilgilerini oluşturmasına veya düzenlemesine, şehirlerini düzenlemesine, savunmalarını geliştirmek için binalar inşa etmesine, diğer şehirlerle ittifaklar kurmasına ve şehirlerini savunmak için canavarlarla savaşmasına olanak tanır.

Şirketten gelen istenmeyen e-postalar da dahil olmak üzere Rise of Kingdoms hesabınızı silmek istemenizin birkaç nedeni olabilir. Ayrıca, hesabınızı neden silmek istediğinizi tam olarak bilemeyebiliriz. İstenmeyen e-posta ise, e-postayı açarken istenmeyen e-posta olarak işaretleyebilir veya aldığınız e-postanın alt kısmındaki abonelikten çık düğmesine tıklayarak abonelikten çıkabilirsiniz. Ancak, Rise of Kingdoms hesabınızı artık ilginç bulmuyorsanız ve silmek istiyorsanız, bu gönderide hesabınızı nasıl kapatacağınızla ilgili tüm talimatları sağladık. Tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları dikkatli bir şekilde takip etmek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   LG, akıllı telefon sektörüne veda ediyor
Rise of Kingdoms Hesabı
Rise of Kingdoms Hesabı

Rise of Kingdoms Hesabı Silme

Hesabınızı ancak şirkete bir e-posta göndererek hesabınızı veritabanlarından kaldırmalarını isteyerek silebilirsiniz. Bu nedenle, aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Uygulamaya kayıtlı e-posta hesabınızı açın.
  2. Şimdi bir e-posta oluşturun ve Privacy-service@lilithgames.com e-posta adresini girin
  3. Konu Türünde “RISE OF KINGDOMS HESABIMI SİLME İSTEĞİ”.
  4. Şimdi onlardan hesabınızı veritabanlarından kaldırmalarını ve varsa tüm bilgilerinizi onlarla silmelerini isteyen bir e-posta yazın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz