Resmi Samsung Galaxy S23 FE Teaser’ı Burada

0
Resmi Samsung Galaxy S23 FE Teaser'ı Burada
Resmi Samsung Galaxy S23 FE Teaser'ı Burada

Aylar süren bekleyişin ardından Samsung, Galaxy S23 FE’yi resmen tanıttı. Beklendiği gibi, Samsung Galaxy S23 FE ilk olarak Hindistan’da piyasaya sürülecek. Bunun nasıl doğrulandığını merak ediyor musunuz? Samsung Hindistan sosyal medya hesapları telefonun tanıtımını yaptı. Peki cihaz tam olarak ne zaman piyasaya sürülecek?

Amazon tanıtım sayfası zaman çizelgesini ele verdi. Amazon tanıtım sayfasındaki resim, URL’sinde ‘S23 FE’ adını içeriyor. Buna ek olarak, sayfanın HTML başlık etiketinde “Samsung Galaxy Oct Lansmanı” yazıyor. Bu ikisi Galaxy S23 FE’nin önümüzdeki ay Hindistan pazarında piyasaya sürüleceğini doğruluyor.

Samsung Galaxy S23 FE
Samsung Galaxy S23 FE

Samsung Galaxy S23 Fe’nin Beklenen ve Onaylanan Özellikleri

Aşağıda eklediğim resmi teaser resminden de görebileceğiniz gibi, Galaxy S23 FE’nin üçlü kamera kurulumuyla geleceği onaylandı. Kamera kurulumunun tam yapılandırması henüz onaylanmamış olsa da, muhtemelen 12MP telefoto ve 8MP ultra geniş sensörlere sahip 50MP birincil kameradan oluşacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Kripto paralardan vergi alınacak! İşte detaylar

Özçekim kamerası ise 10MP sensöre sahip. Ayrıca, Samsung Galaxy S23 FE’nin SoC’si hakkında somut bilgilere sahibiz. Google Play Console listelemesine göre, telefonun iki çeşidi olacak. Biri Exynos 2200 yonga seti ile gelirken, diğer varyantta Snapdragon 8 Gen 1 yer alacak. Markanın önceki lansman modellerine daha yakından bakıldığında, Snapdragon 8 Gen 1 donanımlı Galaxy S23 FE Çin ve Amerika Birleşik Devletleri için olabilir. Öte yandan, Exynos 2200 varyantı diğer pazarlar için olacak. Bu da Ekim ayındaki lansman etkinliğinde Exynos varyantının tanıtılacağı anlamına geliyor.

Samsung Galaxy S23 FE diğer özellikleri arasında 120Hz yenileme hızına ve HDR10+ desteğine sahip 6,4 inç AMOLED ekran yer alıyor. Tasarıma gelince, yaklaşan cihaz normal Galaxy S23 cihazına benzer olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz