Renault Taliant Türkiye’de Satışa Sunuldu

0
renault-taliant-türkiyede-satisa-sunuldu

Renault’un eski araba modellerinden biri olan Taliant, yeni sezonda yeni imajı ve tasarımıyla birlikte satışa sunulmaya hazırlanıyor.

Renault tarafından yer alan yeni tasarımları ile birlikte Taliant severler ile bulaşacak otomobil için heyecanlı bir ortam yaratılmaya çalışıyor. Modein detaylarını yapmış olduğumuz küçük araştırmalar ile birlikte sizler için derledik.

Fransız otomobil üreticisinin önümüzdeki günlerde aracı yollara sürmeyi planladığı ve hem perakende hem de filo kullanıcılarına hitap etmeyi hedeflemiş olduğu model, kullanıcılar için sınırlı sayıda satışa sunulmuş olacak. Araç bayileri üzerinden yapılacak iletişim ile araçların satışı çıkacağı açıklandı.

renault-taliant-türkiyede
renault-taliant-türkiyede

Renault Özellikleri ve Tasarımı

Renault tarafından göze hoş gelen tasarım serisinde modern bir tasarım çizgileri beklenmektedir. Renault tarafıyla özdeşleşen C şeklindeki far tasarımına sahip olan Renault farlar, krom gibi detaylar estetik sis farları ile tamamlanmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Renault Megane Sedan 2021 fiyat listesi açıklandı! Pek fark yok

Modelin boyutları içerisinde ise 4.396 milimetre uzunluğu, 2649 milimetre aks mesafesi ve 1.501 milimetre yüksekliği bulunmaktadır.

Araç modelinin ağırlığı 1100 kilogram seviyesinde yer almak ile birlikte modelin aerodinamik direnç katsayısı 0.654 düzeyinde yer almaktadır.

Renault Taliant Fiyat Özellikleri

Renault Taliant tarafından oluşturulan fiyat listesi 167.000 TL’den başlayarak 203.900 TL’ye kadar gitmektedir. Bu fiyatlar belki de otomobil acentelarına gittiğinizde farklı indirimler ile taçlandırılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz