Redmi 13C’nin yüksek çözünürlüklü görselleri sızdı: 50MP kamera kurulumuna sahip ekonomik telefon

0
Redmi 13C'nin yüksek çözünürlüklü görselleri sızdı: 50MP kamera kurulumuna sahip ekonomik telefon
Redmi 13C'nin yüksek çözünürlüklü görselleri sızdı: 50MP kamera kurulumuna sahip ekonomik telefon

Redmi, Note 13 serisini bu ayın başlarında Çin’de satışa sundu. Orta sınıf serinin bu yıl ya da gelecek yılın başlarında küresel pazarda da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu gerçekleşmeden önce şirket, Redmi 13C adında ekonomik bir akıllı telefonu da piyasaya sürebilir. Telefonun geçen yılki Redmi 12C’nin halefi olarak piyasaya sürülmesi muhtemel ve yeni bir rapor, kameraların yanı sıra gelişmiş bir tasarım getirdiğini gösteriyor. İşte ayrıntılar.

Redmi 13C görselleri sızdı
Redmi 13C görselleri sızdı

Redmi 13C Özelliklerle Dolu Ekonomik Bir Telefon Olabilir

MySmartPrice yaklaşmakta olan Redmi 13C bir grup yüksek çözünürlüklü görüntüsünü paylaştı. Telefon arkadan bakıldığında Note 13 serisi modellere benziyor. Sincap şeklindeki bir modül içine yerleştirilmiş üçlü bir kamera kurulumuna sahip. Kamera modülündeki metin, akıllı telefonun 50MP birincil kameraya sahip olacağını ortaya koyuyor. Güç düğmesi ve ses tuşlarının cihazın sağ kenarında yer aldığını görüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   SEO Fiyatları ve Çalışmaları – SEO FD

Arka taraf iyi görünse de, kalın çerçeveler ve ön taraftaki U şeklindeki çentik, bunun ekonomik bir akıllı telefon olduğu gerçeğini hemen ele veriyor. Ancak işin iyi tarafı, cihazın bugünlerde akıllı telefonlarda nadiren görebileceğiniz 3,5 mm kulaklık girişiyle birlikte resmedilmiş olması. Cihazda ayrıca bir hoparlör ızgarası, bir şarj portu ve bir mikrofon bulunuyor. Yayın organı tarafından paylaşılan görseller Redmi 13C Açık Yeşil, Siyah ve Mavi olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunulacağını gösteriyor.

Telefonun teknik özellikleri şu an için herkesin tahmini. Redmi 12C geçen yıl Aralık ayında tanıtıldığından, halefi için de benzer bir zaman çizelgesi bekliyoruz. Telefonla ilgili daha fazla ayrıntı önümüzdeki günlerde ortaya çıkacaktır. Güncellemeler için bizi izlemeye devam edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz