Red Dead Redemption’ın PS4 ve Nintendo Switch’te Çıkacağı Onaylandı, PC Oyuncuları Beklemede Kaldı

0
23
Red Dead Redemption'ın PS4 ve Nintendo Switch'te Çıkacağı Onaylandı, PC Oyuncuları Beklemede Kaldı
Red Dead Redemption'ın PS4 ve Nintendo Switch'te Çıkacağı Onaylandı, PC Oyuncuları Beklemede Kaldı

Rockstar, Red Dead Redemption ve zombi eklentisi Undead Nightmare’in 17 Ağustos’ta PlayStation 4 ve Nintendo Switch’e geleceğini duyurdu.

Rockstar’ın 2010 yılında sadece PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürdüğü Western macerası, İngiliz geliştirici Double Eleven Studios tarafından PlayStation 5 geriye dönük uyumluluk desteği ile PS4 ve Switch’e taşınıyor.

Red Dead Redemption'ın PS4 ve Nintendo Switch'te Çıkacağı Onaylandı
Red Dead Redemption’ın PS4 ve Nintendo Switch’te Çıkacağı Onaylandı

Red Dead Redemption 13 Ekim’de Satışa Sunulacak

Rockstar’a göre bu bir remaster ya da remake değil, bir “dönüştürme” ve Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince, Korece, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça ve Latin Amerika İspanyolcası gibi yeni desteklenen dilleri içeriyor. Nintendo Switch eShop ve PlayStation Store’da 49.99$’a satılacak ve fiziksel versiyonları 13 Ekim’de satışa sunulacak.

Rockstar PC veya Xbox versiyonlarından bahsetmiyor. Red Dead Redemption, orijinal Xbox 360 sürümü ile geriye dönük uyumluluk sayesinde modern Xbox konsollarında zaten mevcut. Ancak, Rockstar’ın hiçbir zaman resmi olarak yayınlamadığı bir PC sürümünün olmaması kesinlikle bir hayal kırıklığı yaratacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Redmi 9T tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı ne?

Red Dead Redemption, serinin yıldızı John Marston’ı, kötü şöhretli Van der Linde Çetesi’nin kalan son üyelerinin izini sürmek için Amerika’nın batısı ve Meksika’ya yaptığı yolculukla tanıştırıyor. 2018’de çıkan Red Dead Redemption 2’deki olaylar doğrudan selefinin hikâyesine bağlanıyor. Nintendo Switch ve PS4’teki Red Dead Redemption, Marston’ın zombi sürüsünden kurtulmak için savaştığı hikaye genişlemesi Undead Nightmare’i de içeriyor. Fragman aşağıda yer almaktadır:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz