Reality TV

0
12
Reality TV
Reality TV

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, sizlere Reality TV konusunda bugün bilmeniz gerekenlerde bahsedeceğiz. Her ne kadar günümüz şartlarında evden ayrılamıyor olsak bile, aslında evden ayrılmak durumunda kaldığımız zamanlarda televizyonda da uzak kalırız. Elbette bulunduğumuz çoğu ortamda, televizyon bulunur. Fakat o anda istediğimiz yeri izlemek ya da izleyebilmek ne kadar doğrudur, işte bu konuda tam olarak bilinmez. Bu aşamada sizlere, karşınızda televizyon olmadan da televizyon izleyebileceğiniz bir uygulamadan söz edeceğiz.

Reality TV Nedir?

Günlük hayatımızın çoğu aşamasında televizyondan uzak kalmak zorunda olabiliriz. Her ne kadar bu bir yandan iyi bir şeymiş gibi gözüküyor olsa da, bazen izlememiz gereken programlar olabilir. Bazen haberleri bazen belgeselleri ve bazen ise istediğimiz TV programlarını izleriz. Bunun için televizyonunuzun yanınızda olmasına gerek olmayacaktır. Bir uygulama şeklinde sunulan Reality TV sayesinde artık her şey cep telefonunuzda olacaktır. Bu sayede bu uygulamanın da ne olduğunu anlamış oluyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bilgisayarınız İçin En İyi Antivirüs Programları

Reality TV Ücretli Midir?

Karşınıza çıkan bu uygulama bir APK dosyası sayesinde tamamen ücretsiz bir şekilde sizlere sunuluyor olacaktır. Bu uygulama sayesinde artık televizyonunuz tamamen cebinizde olacaktır. Önemli bir programı izlemek istediğiniz zaman ya da bir futbol maçına odaklanmanız gerektiğinde, anında telefonunuzdan ulaşabileceksiniz. Bu sayede evlerdeki televizyonlarda bir noktada gereksiz hale gelecektir.

Reality TV Nasıl Kullanılır?

Reality TV, her ne kadar günlük hayatımızda kısa şov programları olarak biliniyor olsa bile, aslında bir TV uygulaması olarak karşımıza çıkacaktır. Özellikle de TV izleme konusunda, bundan mahrum olanlar için güzel bir uygulamadır. Sizlere bu aşamada nasıl kullanıldığından söz edeceğiz.

  • Mobil cihazlarınız üzerinden, öncelikli olarak uygulamayı indirmeniz gerekecektir.
  • Sonrasında ise; ayarlar>güvenlik>bilinmeyen kaynaklara izin ver kısmındaki ayarı aktifleştirin. Uygulamayı indirebilmek adına bu önemlidir.
  • Sonrasında ise dosya üzerinden kurulumu başlatın.
  • Bu aşamalardan sonra, uygulama otomatik olarak yüklenecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz