Pokémon Company, Pokémon Diamond ve Pearl’ün yeniden yapımlarını duyurdu

0
15

Merhaba kıymetli tekno bilim adamı okuyucuları; Pokémon Company, Cuma günü bir Pokémon Presents videosunda Pokémon Diamond ve Pearl’ün yeniden yapımlarını duyurdu.

Yeniden yapılan oyunlar Pokémon Brilliant Diamond ve Pokémon Shining Pearl olarak adlandırılıyor ve 2021’in sonlarında geliyorlar. Yeniden yapılanmalar oyunun estetiğini koruyacak ve çok sevimli, renkli yeni bir stille güncellenecek. The Pokémon Company video açıklamasında “Orijinal oyunların, kasabaların ve rotaların ölçeği dikkatlice korunmuştur” dedi. Oyuncular orijinal üç başlangıç Pokémon’dan birini seçebilecekler: Turtwig, Chimchar ve Piplup. Brilliant Diamond için Efsanevi Pokémon, Shining Pearl için Palkia ile Dialga’dır.

Bir haber bülteninde, The Pokémon Company, Brilliant Diamond ve Shining Pearl’ün o zamandan beri yeni Pokémon oyunlarında görülen “oyuncu dostu kolaylıkları” ve “yakın ve kişisel Pokémon savaş sahnelerini” içerecek şekilde güncellendiğini söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Wordpress için En İyi "Page Builder" Eklentileri
Pokémon Diamond
Pokémon

Brilliant Diamond ve Shining Pearl, Pokémon Home’un arkasındaki stüdyo olan ILCA, Inc. tarafından geliştiriliyor. ICLA’dan Yuichi Ueda ve Game Freak’ten Junichi Masuda oyunları yönetiyor. Oyunların hayranları, Diamond ve Pearl yeniden yapımlarını duymak için can atıyorlar; 2021’in oyunların 15. yıl dönümü olmasıyla birlikte bir süredir dedikodular yayılıyor. Pokémon serisinin kendisi de 2021’de 25. yıldönümünü görecek.

Pokémon Diamond ve Pearl ilk olarak 2006 yılında Japonya’da piyasaya sürüldü; 2007’de Amerika Birleşik Devletleri’ne ve başka yerlerde tanıtıldı. Dördüncü nesil Pokémon oyunlarının bir parçası, Nintendo DS sistemi için piyasaya sürüldü. Oyunlara, çevrimiçi oyun için kullanılan Wi-Fi uyumluluğu gibi birçok yeni özelliğin yanı sıra 100’den fazla yeni Pokémon eklendi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz