PlayStation Plus Şubat 2024 aylık ücretsiz oyunlar açıklandı

0
PlayStation Plus Şubat 2024 aylık ücretsiz oyunlar açıklandı
PlayStation Plus Şubat 2024 aylık ücretsiz oyunlar açıklandı

PlayStation, PlayStation Plus aboneleri için bir sonraki ücretsiz oyun grubunu açıkladı. Şubat ayının en dikkat çekici oyunu, 6 Şubat’ta piyasaya sürülecek olan yeni bir 4’e 4 çok oyunculu nişancı oyunu olan Foamstars. Foamstars’a bir başka çok oyunculu nişancı oyunu Rollerdrome ve 2022 aksiyon-RPG Steelrising eşlik edecek. Tüm PS Plus aboneleri 6 Şubat’tan itibaren bu üç ücretsiz oyuna sahip olabilecek.

Şubat 2024 için PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları

6 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında kullanılabilir

  • Foamstars – PS5, PS4
  • Rollerdrome – PS5, PS4
  • Steelrising – PS5
Şubat 2024 için PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları
Şubat 2024 için PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları

Foamstars, Square Enix tarafından yayınlanan yepyeni bir oyun ve Splatoon havasına sahip olsa da, Nintendo’nun renkli çok oyunculu nişancı oyunu ile arasında bazı büyük farklar var.

Savaş alanını köpükle ıslatarak avantaj sağlayabileceğiniz gibi, savaş alanını kontrol etmek için sabunlu cephaneliğinizi manipüle etmeye büyük bir vurgu var. Her karakterin ustalaşması gereken benzersiz bir Süperstar becerisi var ve oyun üç çok oyunculu oyun modu – Yıldızı Parçala, Mutlu Banyo Hayatta Kalma ve Lastik Ördek Partisi – ve mod başına üç harita ile başlayacak. Sadece bir PvP oyunu değil, denemek için PvE modları da olacak. Square Enix, Foamstars için ilk yıl içeriğini şimdiden hazırladı ve lansmandan sonra yeni kozmetiklerin, oynanabilir karakterlerin, haritaların ve modların eklenmesini bekleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   GTA Vice City bütün hileleri

Kaykaylı side-scroller OlliOlli World’ün başarısının ardından geliştirici Roll7, Rollerdrome’da güvertesini bazı süslü ayakkabılarla değiştirdi. Max Payne’in patenleri olduğunu hayal edin ve bu oyundan ne bekleyeceğiniz hakkında oldukça iyi bir fikriniz olsun. Roll7, üçüncü şahıs nişancı oyunlarına farklı bir bakış açısı getirmek için paten oyunlarının en iyi unsurlarından bazılarını kullanarak hızlı ve eğlenceli oyun sistemlerinin mükemmel bir kombinasyonunu yaratıyor.

Son olarak Steelrising, saat gibi işleyen Paris tasarımıyla Souls benzeri eğlenceli bir macera. Dayanıklılık çubuklarından, rahat bir şekilde tanıdık bir deneyim için telgraflı hareketlerle acımasız patron dövüşlerine kadar türün tüm özellikleri burada. Bu tür oyunlara karşı temkinliyseniz, iyi haber şu ki Steelrising’in oyunu zevkinize göre ayarlamanıza olanak tanıyan çeşitli zorluk seçenekleri var. Bu seçeneklerle oynayarak oyunu ilginç kılacak kadar zorlanabilir veya kendinizi durdurulamaz bir otomat gibi hissedebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple'dan Google'a rakip arama motoru geliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz