YouTube Premium ve Müzik 100 Milyon Aboneyi Geçti

0
YouTube Premium ve Müzik 100 Milyon Aboneyi Aştı
YouTube Premium ve Müzik 100 Milyon Aboneyi Aştı

En çok gezinilen video platformu olan YouTube’un günlük bir milyardan fazla kullanıcısı var. Bununla birlikte, YouTube Premium ve YouTube Music olarak da bilinen ücretli hizmetlerine erişim yavaş ve kademeli olarak artıyor. YouTube Music ve Premium, heyecan verici bir açıklamayla, deneme kullanıcılarını da içeren önemli bir kilometre taşı olan 100 milyon aboneyi aşma başarısını gururla duyurdu.

YouTube Premium ve Müzik 100 Milyon Aboneyi Aştı

2015 yılında YouTube Music ile birlikte yeni bir abonelik hizmeti olarak başlatılan YouTube Premium, sonunda 100 milyon aboneyi aştı. Reklamsız deneyim ve geniş bir YouTube müzik kitaplığına erişim, abonelik modelini başarılı kıldı. Ayrıca kesintisiz bir deneyim, arka planda oynatma, indirmeler ve kapsamlı bir müzik kataloğu gibi ek özellikler de sunuyor. Ayrıca, yakın zamanda yeniden markalaşma, genişletilmiş teklifler ve 100’den fazla ülkede erişim, onu son bir süre içinde kullanıcının tercihi haline getirdi. Bu vesileyle konuşan YouTube Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Adam Smith şunları söyledi:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Lewis Hamilton'un Aracı Satılığa Çıkıyor
YouTube Premium ve Müzik 100 Milyon Aboneyi Geçti
YouTube Premium ve Müzik 100 Milyon Aboneyi Geçti

“Özelliklerin ötesinde, izleyicilerin ve dinleyicilerin YouTube’u seçmeye devam etmesini sağlayan şeyin ne olduğunu biliyoruz – yaratıcılarımızdan ve sanatçılarımızdan gelen inanılmaz içerikler. YouTube Premium, yaratıcı ve sanatçı topluluğunun gelişmesine yardımcı oluyor ve onlara aboneliklerden ek bir gelir kaynağı sağlıyor.”

Yapay zekanın gelişiyle birlikte YouTube, yapay zeka tabanlı çeşitli özellikler ekledi ve ayrıca gelişmiş bit hızı 1080P HD kalitesinde videolar sunuyor. Cihazlar arası sorunsuz izlemeye olanak sağlıyor. YouTube Music kısa süre önce makara formatında yeni müzik keşfi için Samples sekmesini aldı. YouTube Music ayrıca podcast’lerin entegrasyonunu ve özelleştirilmiş bir radyo oluşturma deneyimini de beraberinde getiriyor. Kısa süre önce şarkı söyleyerek müzik bulma özelliğini ekledi.

Kullanıcı perspektifinin yanı sıra YouTube Premium aboneliği, içerik oluşturucu ve sanatçı topluluklarına abonelikler yoluyla ek bir gelir kaynağı sağlayarak bu toplulukların refahına katkıda bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Facebook'un Yeni Yapay Zekası Tek Bir Kelimenin Resminden Metin Stilini Kopyalayabilir

YouTube, gelişen içerik oluşturucu ve sanatçı topluluğuna sürekli destek vermeye odaklanarak sınıfının en iyisi bir deneyim sunmaya kararlıdır. YouTube’un içerik oluşturucu topluluğuna ve kullanıcılarına da fayda sağlayacak daha kullanışlı özellikler sunmasını umuyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz