Pixel Watch’ta Nabız Nasıl Takip Edilir?

0
Pixel Watch'ta Nabız Nasıl Takip Edilir
Pixel Watch'ta Nabız Nasıl Takip Edilir

Bu yazıda size Pixel Watch’ta nabız nasıl takip edileceğini öğretmeye çalışacağız. Kalp sağlığınıza ayak uydurmak önemlidir ve bu yüzden insanlar kalp atış hızı monitörlerini açık tutma eğilimindedir. Bu, kalp atış hızınıza hızlı bir şekilde erişmek ve bunun etkinleştirilip ölçülmesini beklemek istemiyorsanız da harikadır. Ancak bu sensörün 7/24 ateşlenmesini istemeyen insanlar var. Oturup kitap okuyorsanız veya işteyseniz kalp atışınızı taramanın bir anlamı yoktur. Elbette, arka planda çalışır ve kullanıcı arayüzüne müdahale etmez, ancak asıl sorun pil ömrüdür.

Google Pixel Watch, özellikle Pixel telefon kullanıcıları için tasarlanmış bir akıllı saatte harika bir ilk deneme için Google’ın yardımını ve Fitbit’in akıl sağlığını bir araya getiriyor. Ancak şaşırtıcı olmayan bir şekilde, cihazda iyileştirme için yer bırakan birkaç tuhaflık var. Aşağıda, Pixel Watch’ta Nabız İzleme adımlarından bahsettik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy Ring Üretim Detayları, Potansiyel Satış Tarihleri Verildi
Pixel Watch'ta Nabız Takip Etme
Pixel Watch’ta Nabız Takip Etme

Pixel Watch: Nabız Nasıl Takip Edilir?

  • Dokunsal taca basın
  • Uygulamalarınız arasında gezinin ve
  • Fitbit Today uygulamasına dokunun.
  • Nabız’ı seçin.

Pixel Watch’ta nabız nasıl takip edilir konulu makalemizin size yardımcı olacağını ve tüm sorunlarınızı çözeceğini umuyoruz. Google, bu saatin size tek bir şarjla 24 saat pil ömrü sağlayacağını duyurdu. Bu büyük ölçüde kullanımınıza bağlıdır, ancak testlerimizde durumun böyle olmadığını gördük. Kalp atış hızınızı sürekli takip etmeyi seven biri değilseniz, devre dışı bırakmayı veya azaltmayı düşünün. Google Pixel saatinizde Kalp atış hızını nasıl etkinleştireceğinizi öğrenmek istiyorsanız, yukarıda belirtilen adımları izleyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz