Paradox, Cities Skylines 2 ve Sims Rakip Life By You’yu Duyurdu

0
Paradox, Cities Skylines 2 ve Sims Rakip Life By You'yu Duyurdu
Paradox, Cities Skylines 2 ve Sims Rakip Life By You'yu Duyurdu

Paradox, yakında yolumuza çıkacak yeni simülasyon oyunlarıyla dev EA ile kapışıyor! Paradox duyuru şovu sırasında 3 yeni oyun ve bir grup yeni genişleme dahil olmak üzere bir ton yeni duyuru aldık.

İlk büyük duyuru Cities Skylines 2 şeklinde geldi. Oyun, ilk hit oyunun yaptığı her şeyi genişletmeyi ve özelleştirmeye daha derinlemesine dalmayı vaat ediyor. Yeni özellikler arasında trafik akışı ve ekonomiye derinlemesine bir bakış ve şehirlerin gelişiminin arkasında daha fazla ince ayar yer alıyor. Ayrıca birkaç yeni özelleştirme özelliği olacağından bahsediyorlar ve mod dünyasını daha da keşfetme sözü veriyorlar. Oyun PS5 / Xbox Series X | S / ve PC’ye özel olacak, bu nedenle son nesil konsol kullanıcılarının bir yükseltme yapması gerekecek.  İkinci bir duyuru ve beni en çok heyecanlandıran duyuru ise The Sims’e karşı yeni bir oyun olan Life By You.

Life By You
Life By You

Oyun 20 Mart’ta resmi Youtube kanalı aracılığıyla tamamen açıklanacak gibi görünüyor. Şimdilik, temel oyunun derinlemesine özelleştirme ile Cities çizgisini takip edeceğini gösteren hızlı bir teaser var, oh ve Evcil Hayvanlar dahil gibi görünüyor! Oyun, Rod Humble tarafından yönetilen Paradox Tectonic tarafından geliştiriliyor. Bilmeyenler için Rod en çok Sims 2 DLC’sine liderlik etmesiyle tanınıyor ve Second Life’ta Will Wright (Sims’in yaratıcısı) ile çalışmak için Maxis’ten ayrılmadan önce Sims 3’ün orijinal liderlerinden biriydi. Oyun birkaç yıldır geliştiriliyordu ve Sims 3’ün Sims 4’ten tartışmasız daha iyi olduğu düşünülürse, bana heyecanlı diyebilirsiniz! Fuar sırasında duyurulan son oyun The Lamplighters oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Honor 30 Lite özellikleri performans testinde sızdırıldı!

Oyun Harebrained Schemes tarafından geliştirilmiştir ve kararlarınızın etrafınızdaki dünyayı etkilediği sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Açıklamaya göre tüm kararlarınız dünyayı hem iyi hem de kötü yönde değiştiriyor. Oyun sadece PC ve Xbox Series X | S’de yayınlanacak. Üç yeni tanıtımın yanı sıra bir grup genişletme ve eklenen küçük oyunlar da gösterildi. Hepsini aşağıda okuyun, sonra geri gelin ve 20 Mart’ta Life By You için heyecanlanın!

Crusader Kings III: Tours & Tournaments PC Genişleme Paketi Tanıtımı

 • Turlar ve Turnuvalar, Paradox’un ödüllü strateji rol yapma fantezisi Crusader Kings III için en son genişleme paketidir. Büyük etkinliklerin tadını çıkarın ve yeni karakter seçenekleri ile etkileşimlerini keşfedin.
 • Vasalları kontrol etmek için hükümdarınızın ülkesini gezin, silah kullanma becerinizi göstermek için büyük turnuvalara ev sahipliği yapın veya savaşın ve arkadaşlarınızı ve rakiplerinizi etkilemek için büyük kraliyet düğünleri planlayın.

Europa Universalis IV: Domination Genişleme Paketi Tanıtımı

 • Europa Universalis IV: Domination’da en popüler uluslar yeni tarihsel renklerle baştan aşağı yenileniyor. Büyük güçler (Osmanlı İmparatorluğu, Ming Çin’i, Fransa, Rusya ve daha fazlası) için yeni görev ağaçları, mevcut alternatif tarih türlerini değiştiriyor.
 • Birçok ulus yeni askeri birliklere, yönetilecek siyasi kurumlara ve erken modern dünya tarihini canlı bir şekilde hayata geçiren düzinelerce tarihi olaya kavuşuyor.

Sonrasında Hayatta Kalmak: Yeniden Doğuş Genişleme Açıklaması

 • Aftermath’te Hayatta Kalmak: Rebirth, Iceflake Studios’un hayatta kalma koloni kurucusunun en son genişleme paketidir. Terraforming’in tanıtılmasıyla Rebirth, oyunculara kolonistleri için çevreyi değiştirme ve canlandırma gücü veriyor.
 • Blight adı verilen bulaşıcı, ekolojik bir tehdide çare bulmak için bilginizi, araçlarınızı ve özel binalarınızı kullanın ve daha parlak bir gelecek için dünyayı koruyun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mercedes-Benz EQE tamamen elektrikli SUV, 68.000 $ başlayan fiyatlarla gelişmiş özelliklerle satışa sunuldu

İki Paradox Arc Başlığı Daha + Bir Genişleme Yakında

 • Knights of Pen & Paper 3, Paradox’un popüler kültürden beslenen sıra tabanlı RPG serisinin genişletilmiş karakter yaratma seçenekleri, yeni mekanikler ve sistemler ve geliştirilmiş grafiklerle dolu bir devamıdır.
 • Mechabellum, oyuncuların sürekli büyüyen mekanikler, robotlar ve ağır silahlardan oluşan ordularla mücadele ettiği bir bilim kurgu otomatik savaş oyunudur. Çeşitli mekanizmaları donatmak, rakiplere doğru kombinasyonlarla karşı koymak ve özel hareketleri doğru zamanda kullanmak, bu devasa savaşlarda zafere ulaşmanın anahtarıdır.
 • Across the Obelisk: Kurt Savaşları, yeni bir bölge, karakter ve daha fazlasını içeren, geçen yıl piyasaya sürülen deste oluşturma RPG’sinin ilk genişleme paketidir.

Stellaris: Overlord ve Stellaris: İlk Temas Çıkış Tarihi Açıklandı

 • Stellaris: Overlord 8 Mart’ta konsollarda piyasaya çıkıyor. İmparatorluk yönetimi özelliklerine odaklanan Overlord, Stellaris’e oyunculara galaktik alanları üzerinde güçlü yeni mega yapılardan vasal sistemlerle daha derin etkileşimlere kadar benzeri görülmemiş düzeyde kontrol sağlayan bir dizi yeni mekanik ekliyor.
 • Stellaris: İlk Temas 14 Mart’ta PC’de başlıyor. Oyuncular FTL öncesi uygarlıklarla tanışmak, yeni kökenler keşfetmek ve ilk kez görünmezlik teknolojisini kullanmak için etkinlikleri ve mekanikleri deneyimleyebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz