Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

2
192
Para Kazandıran Mobil Uygulamalar
Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Teknolojinin gelişmesi ile artık kişiler dijital ortam da neredeyse para kazanmak mümkün hale gelmiştir. Oysa ki bir çok başvurduğumuz mobil uygulamalar bile bizlere para kazandırabilecek niteliklere sahip olarak geliştirilmeye başlamıştır.

[Topuk]

Para kazandıran mobil uygulamalar hakkında bilgi verecek olursak. Öncelikle uygulamalar ile ilgili olarak dikkat etmeniz son derece önemlidir. Çünkü güvenilir olmayan birçok uygulamada vardır.

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar Listesi
Para Kazandıran Mobil Uygulamalar Listesi

Mobil Uygulamalar ile Para Kazanmak Mümkün Mü?

Mobil uygulamalar üzerinden para kazanma fikri genel olarak kişilere çok cazip gelse de aynı zamanda tehlikeli yanlarının da olmasıdır. Bu konuda halihazırda yaşanan olumsuz durumlar var iken insanların tedirgin olması son derece normaldir.

Aslında olması gereken de bu konuya çekinerek yaklaşmaktır. Her uygulama güvenilir değildir. Bunun yanında hem güvenilir olan hem de gerçekten para kazanmanızı sağlayan uygulamalar vardır.

Güvenilir Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Günümüzde güvenilir ve ilgi görülen aynı zamanda para kazandıran mobil uygulamalardan bahsedecek olursak. Bu uygulamalar gönül rahatlığı ile yükleyip kullanabileceğiniz hem İOS hem de Android telefonlarda kullanılabilen uygulamalardır. Bu uygulamalar hakkında detaylı bilgi verecek olursak. Şöyle ki;

Para Uygulaması

Hem Android hem de İOS telefonlarda rahatlıkla kullanılabilen bu uygulamanın kullanıcı puanları da son derece yüksektir. Bir çeşit pazar araştırma uygulamasıdır. Uygulamanın sizden istediği ürünleri incelemeniz ve verilen çeşitli görevleri tamamlamanızdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İnternet Sitesi Açarak Para Kazanmak

Tamamladığınız görevler karşılığında belirlenen ücretler  minimum zamanda içerisinde paypal hesabınıza aktarılmaktadır. Benzer uygulamalarda genelde ücretler belirli bir seviyeye geldiğinde veya aylık olarak ödeme yapılmaktadır.

Para Uygulaması
Para Uygulaması

2.iPoll

Yine İPoll uygulaması da pazar araştırmasına yönelik olarak geliştirilen bir uygulamadır. Pazarlama tekniklerine yönelik testler, anketler ve oyunlar vardır. Uygulamada yer alan görevleri yerine getirerek para kazanabilirsiniz.

Uygulamanın en güzel yönlerinden biri kişileştirilebilir olmasıdır. Yani ilgi alanlarınıza göre uygun olan kategorileri seçebiliyorsanız. Kazancınızı hediye kartı varsa paypal üzerinden nakit olarak alabilirsiniz.

iPoll
iPoll

3. Foap

Bu uygulama amatör ve profesyonel fotoğrafçılar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Çektiğiniz eşsiz anları paylaşıp satabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama üzerinden para kazanmak için yapmanız gereken bir hesap oluşturmak ve bu hesap üzerinden yüksek kalitede fotoğraflar çekmektir.

Çektiğiniz bu fotoğrafları satarak uygulama üzerinden para kazanabilirsiniz. Fotoğrafların yanı sıra ayrıca çektiğiniz videoları da paylaşarak satabilirsiniz.

Foap
Foap

4. Akışkan Piyasası

Bu uygulama sizin sahip olduğunuz araba, cip ve kamyonetleri kiralama imkânı veren bir uygulamadır. Sadece bu araçları değil aynı zamanda evlerde kullandığınız çeşitli araçları da kiralayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Kripto Para Sektörünü Bitcoin Ajandası’yla Takip Edin!

Önemli bir uygulama olan Fluid Market üzerinden yüksek ücretler kazanma imkânınız vardır. Araçlar üzerine yapılan sigorta sayesinde mağdur olmanıza neden olacak bir durum söz konusu değildir.

Sıvı Piyasası
Sıvı Piyasası

5. Swagbucks

Piyasa araştırma uygulaması olan bu sistemde yeni üye olduğunuz anda bile 10 dolar kazanma şansınız olacaktır.

Hesabınızdaki ücret 25 dolara ulaştığında paranızı çekme şansınız olmaktadır. İsterseniz hak ettiğiniz ücreti hediye çeki olarak isterseniz de nakit olarak hesabınıza aktarılmaktadır.

Swagbucks
Swagbucks

Mobil Uygulamalar Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mobil uygulamalar konusu son derece önemli bir konudur ve dikkat edilmesi gerekir. Arasında güvenilir olmayan çok fazla uygulama vardır. Özellikle para kazandıran uygulamalar arasında dikkat edilmesi gerekir. Aksi halde kişisel güvenliğiniz tehlikeye girebilir.

Özellikle kişisel bilgilerinizi ve özellikle banka bilgilerinizi her uygulamada paylaşmamanız gerekir. Yalnızca güvenilir uygulamalar ile bunları yapmanız gerekir. Uygulamalara güvenebilmek için kullanıcı yorumları oldukça yardımcı olacaktır.

Para kazandıran mobil uygulamalar arasında seçim yaparken uygulama ile ilgili  kullanıcı yorumlarını ve puanları inceleyebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Google indirim mağazası olan ( Google Play) ziyaret etmek ve bir ürünün resmini çekmek ya da fiyatını doğrulamak gibi basit işleri tamamlamak karşılığında her bir görev için para kazandıran mobil uygulamadır.

    IOS veya Android cihazınızda uygulamayı indirin, profilinizi tamamlayın ve PayPal veya banka hesabınıza gönderilecek parayı kazanmaya başlayın. Uygulamaya yüzlerce küçük işletme ve General Electric, Johnson , Johnson ve Walgreens gibi büyük sirketler taraı?ndan kullanılmaktadır.

    Yazınızı çok beğendim. Teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz