Nilüfer Gürbüz ile Buğra Gülsoy boşandı

0
Nilüfer Gürbüz ile Buğra Gülsoy boşandı
Nilüfer Gürbüz ile Buğra Gülsoy boşandı

2018 yılında evlenen Nilüfer Gürbüz ile ünlü oyuncu Buğra Gülsoy boşandı. Oyuncu Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz çifti evliliklerini sonlandırdıklarını açıkladı. Yaklaşık 5 sene önce nikah masasına oturan çift tek celsede boşandı. Çiftin 4 yaşında Cem adında oğulları olan çiftin ayrılık haberini Gülsoy’un menajeri doğrulamıştı. Çiftin oğlu Cem’in velayetinin annede kaldığı bildirildi.

Nilüfer Gürbüz ile Buğra Gülsoy
Nilüfer Gürbüz ile Buğra Gülsoy

“Aşkın Geçici Olduğunu Düşünüyorum”

Geçen aylarda Ceyda Düvenci ile Bambaşka Sohbetler programına konuk olan Buğra Gülsoy “Aşkın geçici olduğunu düşünüyorum çünkü aşk merak arzusundan ibaret. Daha sonra en kıymetli olan ve geriye kalan tek şey sevgidir. Sadece sevgi kaldığı zaman uzun süreli evlilik oluyor. Eşim Nilüfer ile bu sevginin uzun süredir devam ettiğini düşünüyorum. Eşim çok eğlenceli biridir. Ben ise biraz sıkıcıyımdır, bazen derin depresyonlarım oluyor” açıklamasında bulunmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Evlerinizin Renk Düzenine Göre Hangi Tür Koltuk Takımı Alınmalı?

Nilüfer Gürbüz Kimdir?

Ünlü dizi ve film oyuncusu olan Buğra Gürsoy eşi Nilüfer Gürbüz, İzmir’de tanınan bir ailenin kızıdır. Babası Muharrem Gürbüz, Karşıyaka kulübünün efsanevi futbolcularından bir tanesidir. Aynı zamanda Muharrem Gürbüz bir dönem milli takım forması giymiştir. İzmir’de dünyaya gelen Nilüfer Gürbüz, oyuncu Buğra Gürsoy ile tanıştıktan sonra beş yıl sevgililik yaşamıştır ve daha sonra ikili dünya evine girmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz