Netflix Türkiye Günün En İyi Yapımı

0
10
Netflix Türkiye Günün En İyi Yapımı
Netflix Türkiye Günün En İyi Yapımı

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, Netflix Türkiye günün en iyi yapımı sayesinde, sizlere güzel bir öneriyle geldik. Eğer gün sizin için sıkıcıysa ve artık evde olmaktan ve aynı şeyleri de izlemekten sıkılmışsanız, o halde tamamen rahat olma zamanı gelmiş demektir. Sizlere bugün Netflix için günün en iyi yapımından söz edeceğiz.

Elbette bu yapım tamamen Netflix Türkiye üzerinden olacaktır. Bu sayede sizlerde kendinize göre olduğunu düşünüyorsanız, büyük bir keyif dahilinde bu yapımı izliyor olarak bulacaksınız. Gerek konusundan gerek oyuncularından söz ederek, sizlere detaylı bilgileri aktarıyor olacağız.

Netflix Türkiye Günün En İyi Yapımı
Netflix Türkiye Günün En İyi Yapımı

Netflix Türkiye Günün En İyi Yapımı

Aslında, eğer bir Netflix Türkiye hesabınız var ise, günün en iyi ve en çok izlenen yapımlarını görebilmeniz, çok kısa bir zamanınızı alacaktır. Bu sayede o dizi veya filmi de çok kısa bir sürede kolaylıkla izleyebileceksiniz. Netflix Türkiye için, güne baktığımız zaman en iyi yapımı ise; Azizler filmi olmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple iOS 16 Özelliklerini Saklıyor

Aslında bundan kısa bir zaman önce duyurulan film 8 Ocak 2021 tarihinde Netflix platformundaki yerini almaktadır. Bu da demek oluyor ki, hem eleştirecek hem de severek izleyeceğimiz bir yapım ile karşı karşıyayız. Belki de birçoğumuz hoşlanmayacak. Yine de sizlere filmin hem kadrosundan hem de konusundan söz edeceğiz.

Azizler Filmi

Hem dram hem de komedi olan filmlere, aslında aşina olduğumuzu söylemek pek de yalan olmayacaktır. Özellikle de kitlenin en çok sevdiği yapımların bunlar olduğunu düşündüğümüz zaman, ikisinin de bir araya gelmemesi imkansız gibi gözükmektedir.

Azizler filminde de hem dramı hem de komediyi göreceğiz. 1 saat 36 dakika kadar süren bu film, izleyicisini sıkmayan bir uzunluğa sahiptir. Aziz, hayatın zorlu dönemlerinden geçmiş bir adamdır. Aslında yapmak istediği işten çok daha uzakta sevmediği bir işte çalışmaktadır. Burcu ile birlikteliği 4. seneyi bulmuş ve artık buna bir son vermek istemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Seat Ibiza 2021 modeli için güncel fiyat listesi duyuruldu

Aziz her ne kadar bunu nasıl yapacağını bilmiyor olsa bile,o sırada önüne bir fırsat sunar. Ama bunun karşılığında bir yalana bağlı kalacaktır ve onu sürdürmek zorunda da kalacaktır. Nereden bilecekti ki, o yalanın hayatını baştan aşağıya kadar etkileyeceğini.

Azizler filminin kadrosu ise çok özeş isimlerden oluşmaktadır. Engin Günaydın’dan Haluk Bilginer’e, oradan Binnur Kaya’ya, Öner Erkan’dan, Gülçin Santırcıoğlu’na ve İrem Sak’a kadar birçok değerli isim yer almaktadır. Kalite kadrosu bile, aslında filmi izlemek için güzel bir adım olabilir.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz