NASA’dan Mükemmel Ödeme Teklifi

0
23
nasadan-teklif
NASA’dan Mükemmel Ödeme Teklifi

Merhaba Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi, NASA’dan mükemmel ödeme teklifi haberimizin detayını yazımızda bulabilirsiniz. NASA yeni bir iş kolu yaratıyor. Özel şirketler bundan faydalanabilecek.

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi olan NASA, yaptığı çalışmalarla gündemden asla düşmüyor. Bu defa gelen habere göre çok şaşırtıcı bir teklif var. Ay üzerinden materyal toplayıp Dünya’ya getiren kişilere ödül verilecek.

NASA gün geçtikçe şaşırtan tekliflerine devam ediyor. Yeni bir iş kolu olarak Ay’dan materyal getirebilenler ödül alacak. Ancak bunu görüntülerle ispat etmek gerekiyor. Bu durum özel şirketler için çok sevindirici bir haber.

nasa teklifi
Nasa’dan Harika Teklif

NASA ekibinden Jim Bridenstine’ın konuyla ilgili yaptığı açıklamalara göre Ay üzerinden kaya veya toz gibi materyallerin getirilmesi sonucu NASA bunları satın alacak. Bu şaşırtıcı teklifin tek şartı görüntülerle kanıtların yer alması olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Facebook’tan Çocuklar İçin Messenger Kids Geldi!

Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Başvuru tarihi olarak da 9 Ekim işaret edildi. Ayrıca satın alınacak materyaller 50-500 gram aralığında olacak. NASA gelen görüntüleri inceledikten sonra ürünler için doğru fiyatı belirlemeye çalışacak.

Ay’dan getirilecek materyaller aslında teknolojinin gelişmesini sağlayacak. Bu yüzden NASA için çok önemli bir konu. Ayrıca NASA 2024 yılında Ay’a gitmeyi planlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz