Motorola Razr 50 resmi lansmandan önce tamamen sızdı

0
Motorola Razr 50 resmi lansmandan önce tamamen sızdı
Motorola Razr 50 resmi lansmandan önce tamamen sızdı

Bugünlerde piyasada çok sayıda model var, ancak en popülerlerinden biri Motorola Razr 40 Ultra. Başka hiçbir modelin sahip olamayacağı kadar zengin bir geçmişe sahip. Şimdi, halefi olan Motorola Razr 50 Ultra ile ilgili görüntüler ve ayrıntılar geldi. Yukarıda bulabileceğiniz görseller, Razr 50 temel modeli ve Razr 50 Ultra için üçer renk sunuyor.

Motorola Razr 50 Özelliği ve Görüntüsü Sızdı

İlginç bir şekilde, sızdırılan özellikler seride büyük bir değişikliğe işaret ediyor. En üst özellikli Ultra modelinin Snapdragon işlemcileri kullanmaya devam etmesi beklenirken, temel model bir MedaTek yonga seti ile gelebilir. Bu, muhtemelen fiyatlandırma tarafından belirlenen ilginç bir değişiklik.

Motorola Razr 50 Özelliği ve Görüntüsü Sızdı
Motorola Razr 50 Özelliği ve Görüntüsü Sızdı

Tahmin edebileceğiniz gibi Ultra modeli daha büyük bir kapak ekranına sahip. Razr 40 Ultra piyasadaki tüm kapaklı telefonlar arasında en büyük kapak ekranına sahipti, bu nedenle markanın bunu burada da sürdürmesini bekliyorduk. Temel model, büyük kardeşi kadar olmasa da daha büyük bir kapak ekranına sahip. Ayrıca kırışık tarafı boyunca yüksekliğini biraz azaltan bir banda sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   LMM Füzesi Atıcı Sistemi

Karşılaştırmaya değer bir diğer nokta ise arka kamera. Bu hala sadece ikili bir kurulum, ancak Ultra’nın bir çift 50MP sensöre sahip olduğu söyleniyor. Buna karşılık, temel modelde 13MP ile eşleştirilmiş 50MP ana sensör bulunuyor.

İlginç bir şekilde, Razr 50 modelin Ultra’dan biraz daha büyük bir bataryaya sahip olduğu görülüyor. Sızdırılan özellikler bu modelde 4.200mAh’lik bir hücreye işaret ederken, en üst modelde sadece 4.000mAh’lik bir hücre bulunuyor. Yine de bunun 45W şarj desteğiyle birlikte geleceği söyleniyor, belki de bu bir değiş tokuştur.

Şu anda bu modelin ne zaman piyasaya sürüleceğine dair bir gösterge olmasa da, böylesine kapsamlı bir sızıntı muhtemelen bir milyon mil uzakta olmadığını gösteriyor. Önümüzdeki aylarda daha fazla gelişme için kesinlikle gözümüzü dört açacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz