‘Mortal Kombat 1’ Ortaya Çıktı ve Dört Ay İçinde Çıkıyor

0
'Mortal Kombat 1' Ortaya Çıktı ve Dört Ay İçinde Çıkıyor
'Mortal Kombat 1' Ortaya Çıktı ve Dört Ay İçinde Çıkıyor

Mortal Kombat’ın Xbox 360 ve PS3 konsol çağına muzaffer bir dönüş yapmasının üzerinden on yıldan fazla zaman geçti ve serideki iki oyunun daha sonunda serinin kendini sıfırlamasının ardından NetherRealm yeni bir dövüş, kan ve üst düzey ölüm hikayesi anlatmak için geri döndü. Mortal Kombat 1 yakında çıkıyor ve beraberinde yenilenmiş bir favori dövüşçü kadrosu, keşfedilecek yeni bir hikaye ve bolca kan getiriyor. Eylül ayındaki çıkışına sadece birkaç ay kala, Mortal Kombat 1 hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şeyi burada bulabilirsiniz.

Mortal Kombat 1
Mortal Kombat 1

Hikaye

Mortal Kombat 11 ve Aftermath genişlemesinin sonunda, yeni güçlenen Liu Kang ve Kronika’nın geride bıraktığı Kum Saati mekanizması sayesinde gerçeklik sıfırlandı. Yeni Çağ olarak adlandırılan bu zaman çizgisi Kang tarafından korunuyor ve tanıdık yüzleri yeniden canlandırılmış rollerde içeriyor. Ancak bazı şeyler asla değişmiyor ve tanıtım fragmanında da görüldüğü gibi, Shang Tsung gibi klasik düşmanlar, kendilerine huzurlu bir hayat yaşamaları için yeni bir şans verildikten sonra bile hala bir işe yaramıyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Her Kripto Yatırımcısının Bilmesi Gereken Kripto Ticareti Stratejileri

Çıkış Tarihi

Mortal Kombat 1, 18 Eylül 2023’te piyasaya sürülecek ve oyunun özel sürümlerini ön sipariş ederseniz erken erişim 14 Eylül’de başlayacak.

Platformlar

Oyunu PC, PS5 ve Xbox Series X|S’de edinebileceksiniz, ancak PS4 ve Xbox One sürümleri mevcut olmayacak. İlginç bir şekilde Mortal Kombat 1, Shiver Entertainment ve Saber Interactive tarafından geliştirilen ve NetherRealm tarafından denetlenen tam teşekküllü bir sürüm olarak Nintendo Switch’te de mevcut olacak. PC versiyonu ise QLOC tarafından geliştiriliyor.

Yeni Oyun Sistemleri

NetherRealm henüz herhangi bir oynanış göstermedi, ancak geliştirici Mortal Kombat 1’in yeni bir dövüş sistemi, oyun modları, kemik kıran bitirici hareketler ve daha fazlasını içereceğini söylüyor. Bu yeni sistemlerden biri olan Kameo Fighters ne yazık ki harika bir Xbox 360 oyunuyla ilgili değil. Bunun yerine Kameo Fighters, maçlar sırasında size yardımcı olacak ve ana dövüşçü listesinden ayrı olarak seçilen benzersiz bir ortak seçkisidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Microsoft Editör Nedir

Kadro

Şimdiye kadar NetherRealm, kadronun ilk Mortal Kombat oyunlarındaki yerleşik karakterlerden oluşacağını doğruladı. Johnny Cage tanıtım fragmanında görünmese de, NetherRealm oyunda olacağını ve Hollywood efsanesi Jean-Claude Van Damme’ın indirilebilir bir kostümünün onun için mevcut olacağını doğruladı.

  • Liu Kang
  • Scorpion
  • Sub-Zero
  • Raiden
  • Kung Lao
  • Kitana
  • Mileena
  • Shang Tsung
  • Johnny Cage

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz