Microsoft’un Yeni Akıllı Gözlüğü HoloLens 2

0
41

Microsoft’un Piyasaya Sürdüğü Yeni Nesil Hololens 2 Akıllı Gözlüğü Yakından Tanıyalım. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu inceleyeğiz.

Hololens 2 nedir?

Konu içinde bundan bahsettik. okumaya devam ediniz.

Hololens 2 Fiyatı nedir?

3500 dolar

Hololens2 Özellikleri Nelerdir?

Konu içinde bahsettik. Okumaya devam ediniz.

Halolens Teknoloji devinin 24 şubat 2019 tarihinde sevenlerine tanıtmış olduğu yepyeni bir akıllı gözlükle yeniden kendisini kanıtlamayı başarmıştır.

Halolens Teknoloji sevenleri oldukça şaşırtan Sevindiren bu yeni akıllı gözlük oldukça gelişmiş bir donanım olan hololens 2 ile birleştirilmiş ve akıllı gözlük kullanım deneyimini Nirvanalara çıkarmıştır.

Sanal gerçeklik düşkünü olan kullanıcıları adeta kendisi bağımlı hale getirmiştir.Ayrıca bu akıllı gözlüklerin işletim sistemlerini de Windows 10 işletim sistemi ile birleştirerek kurulan donanımın bir kat daha güvenilir olmasını sağlamıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Telefonun Orijinal Olup Olmadığını Nasıl Anlarız

Microsoft’un bu yeni akıllı gözlüğünü daha iyi anlayabilmek için öncelikle hololens 2 teknolojisini ayrıca gözlüğün sahip olduğu özellikleri sizlere kısaca anlatalım;

halo-lens-2-tanitimi

Hololens 2 Nedir?

Öncelikle hololens 2 teknolojisinin, piyasadaki en iyi ve en gelişmiş teknolojilerden biri olduğunu belirtmek isteriz.

Teknoloji piyasasına yepyeni bir nefes getiren ve kapı açan hololens 2 akıllı gözlüklerin kullanımında da yaşanan gerçeklik deneyiminin en üste çıkmasına yardımcı olmuştur.

Hololens 2 ile kullanıcıların yaşamış olduğu sanal gerçeklik kat be kat artırılarak bu konuda birçok kişinin beğenisini kazanmıştır. Ayrıca bu teknolojisi ile akıllı gözlüklerin sahip oldukları görüş aralıkları daha da arttırılmıştır.

Bilindiği gibi akıllı gözlüklerde en çok dikkat edilen sanal gerçeklik kalitesi ve görüş aralığı, ile daha da iyileştirilmiş olur ve akıllı gözlükten bekleneni karşısındakine tam olarak vermesine yardımcı olmaktadır.

Bu teknoloji ile Microsoft akıllı gözlüklerine başka hiçbir ekstra bir donanım ihtiyacı olmadan dilediğiniz gibi sanal gerçekliği yaşayabilir istediğiniz alanda istediğiniz şekilde akıllı gözlüğün sizlere sunmuş olduğu tüm olanaklardan faydalanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Unuttuğunuz WinRAR Şifresini Saniyeler İçinde Kırın!
İlginizi Çekebilir : Hayatı Kolaylaştıracak 10 Giyilebilir Teknoloji

Microsoft Hololens 2 Akıllı Gözlüklerin Özellikleri Nelerdir?

Yukarda cihazın özelliklerinden sizlere kısaca bahsettik. Yukarıda saydığımız tüm teknolojiye sahip olan akıllı gözlükleri diğer gözlüklerden bir tık daha kullanıcılarına kendilerini daha da özgür hissedebilme imkanı sunmaktadır.

Bunu nasıl sağlıyor diye düşünüyorsanız bu akıllı gözlüklerin diğer akıllı gözlükler gibi herhangi bir ek aparata ya da kablo vb. araçlara ihtiyaç duymuyor oluşudur.

Microsoft’un bu gözlüğünü bir kere şarj ettikten sonra dilediğiniz gibi gözlüklerinizi kullanabilmektesiniz.

Ayrıca bu gözlükleri ön plana çıkaran diğer bir özellikleri de kolaylıkla wi-fi gibi ağlara bağlanabilme kabiliyetidir.

Oldukça rahat ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan akıllı gözlükler ile saatlerce yorulmadan eğlencenize devam edebilmektesiniz.

Microsoft akıllı gözlük sanal gerçeklik kullanımını seven müşterileri için hemen hemen neredeyse tüm detayları düşünmüş ve piyasaya bu harika akıllı gözlüğü sunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz