Microsoft Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır? [GÜNCEL]

0
Microsoft Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır
Microsoft Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır

Microsoft öğrenci indirimi nasıl alınacağını açıklamaktadır. Bugünlerde her öğrenci ve öğretmenin Microsoft Office paketine ihtiyacı var. Bununla birlikte, normal lisans, çoğu okulun tüm öğrencilere sağlaması için aşırı derecede pahalı olabilir. Microsoft, son yıllarda öğrencilere Microsoft Office de dahil olmak üzere ürünlerinde büyük indirimler sundu.

Microsoft Store, yıl boyunca değişen çeşitli öğrencilere özel indirimler sunar, bu nedenle teklifleri takip edin. Masaüstü bilgisayar parlak monitörleri ve kablosuz Monitörler, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve aksesuarların tümü indirimli olacaktır. Sadece bu değil, Microsoft ayrıca Office 365 dahil bazılarını öğrencilere ücretsiz olarak sağlayarak bunu mevcut en cömert öğrenci indirimlerinden biri haline getiriyor.

İster bir dizüstü bilgisayarda veya tablette, ister 2’si 1 arada bilgisayarda tasarruf etmek ya da öğrenciler için bazı temel yazılımlara/ücretsiz araçlara ücretsiz erişim istiyorsanız, Microsoft öğrenci indirimi nasıl alacağınız aşağıda açıklayacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   149 mil menzile sahip 2024 Fiat 500e 32.500 dolara tanıtıldı
Microsoft Öğrenci İndirimi
Microsoft Öğrenci İndirimi

Microsoft Öğrenci İndirimi Alma

Microsoft öğrenci indirimini almak için tek yapmanız gereken Öğrenci ve Askeri İndirim Portalı üzerinden Microsoft Çevrimiçi Mağazasına erişmek. İşlem şu şekilde çalışır:

Adım 1: Microsoft Öğrenci ve Askeri İndirimler sitesine gidin, Microsoft hesabınızla oturum açın ve Şimdi Alışveriş Yap’a tıklayın.

Adım 2: Site size özel fiyatlandırma için uygun olduğunuzu söyler. Tamam’ı seçin.

Adım 3: Mağaza kategorileri listesinden Öğrenci Fırsatları’nı seçin.

Adım 4: Satın almak istediğiniz yazılımı veya cihazı bulun ve sepetinize ekleyin.

Adım 5: Ödeme işlemini tamamlayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz