Microsoft Flight Simulator son Dünya Güncellemesiyle Okyanusya ve Antartika’ya açılıyor

0
Microsoft Flight Simulator son Dünya Güncellemesiyle Okyanusya ve Antartika'ya açılıyor
Microsoft Flight Simulator son Dünya Güncellemesiyle Okyanusya ve Antartika'ya açılıyor

Microsoft Flight Simulator en son Dünya Güncellemesini yayınladı ve bu kez Okyanusya ve Antartika’nın dijital yorumunda 13 ülke ve 28 egemen olmayan bölgeye coğrafi iyileştirmeler ve el yapımı yer işaretleri getiriyor.

Geliştirici Asobo’nun duyuru gönderisine göre, Dünya Güncellemesi 13 Microsoft Flight Sim’in Polinezya (Hawaii ve Paskalya Adası), Melanezya (Fiji, Yeni Kaledonya, Yeni Gine, Endonezya’nın Batı Papua ve Solomon Adaları), Galapagos Adaları ve Antarktika Yarımadası da dahil olmak üzere Antarktika’nın önemli bölgelerine iyileştirmeler getiriyor. Bugünkü güncelleme, Hawaii için güncellenmiş bir yükseklik alanı ve Honolulu şehrinin “düzinelerce” el yapımı bina içeren bir versiyonu da dahil olmak üzere yeni hava fotoğrafları, uydu görüntüleri ve dijital yükseklik modelleme verileriyle her bölgenin önceki yorumlarını genişletiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Fiyatlar belli oldu: Galaxy A72 ve Galaxy A52 sızdırıldı
Microsoft Flight Simulator
Microsoft Flight Simulator

Ayrıca, Paskalya Adası’ndaki dört Moai monolit serisi, Endonezya’nın Autograph Kulesi, Tahiti’nin Point Venus Deniz Feneri, Hawaii’nin Outrigger Kona Resort’u, Oahu’nun Aloha Stadyumu ve McMurdo İstasyonu, Scott Üssü ve Davis İstasyonu dahil olmak üzere bir dizi Antarktika araştırma üssü de dahil olmak üzere World Update 13’e dağılmış 150 yeni el yapımı ilgi çekici nokta içeriyor. Yeni ilgi çekici noktaların tam listesi Asobo’nun web sitesinde bulunabilir. Ayrıca, Papua Yeni Gine’deki dağlık toprak pistler, Paskalya Adası’nın Mataveri Uluslararası Havaalanı (SCIP), Fransız Polinezyası’ndaki Bora Bora Havaalanı (NTTB) ve Moorea Havaalanı (NTTM), Hawaii’nin Kona Uluslararası Havaalanı (PHKO) ve Solomon Adaları’ndaki Nusatupe Havaalanı (AGGN) dahil olmak üzere bir düzineden fazla yeni el yapımı havaalanı bulunmaktadır.

Diğer yandan World Update 13, Tahiti, Orta Java ve Batı Maui Dağları’nı kapsayan beş yeni keşif uçuşunun yanı sıra üç yeni iniş mücadelesi ve Yeni Kaledonya, Yeni Gine ve Aloha Hawaii’de üç yeni orman gezisi ekliyor. Microsoft Flight Simulator ücretsiz World Update 13’ü Xbox ve PC’de oyun içi marketten indirilebilir ve simülasyonun yeni Uzman Serisindeki ilk ücretli DLC uçakları ATR 42-600 ve ATR 72-600 ile birlikte gelir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Elektrikli Dacia satışa çıkıyor: Dacia Spring Electric Almanya fiyatı ne kadar?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz