Microsoft Build 2021’e artık kaydolabilirsiniz

0

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Microsoft, Build 2021 geliştirici konferansının kaydını açtı. Geçen yıl olduğu gibi, şirket bu yılki Build’i de sanal olarak sürdürecek. 25 Mayıs – 27 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleşmesi planlanıyor. En yeni teknoloji haberleri için sitemizi takip etmeye devam edin.

Microsoft’un Yapı Konferansı Geliştiricileri ve Öğrencileri Hedefliyor

Microsoft, öğrencilerin veya deneyimli uygulama geliştiricilerinin Build 2021’e katılmaları gerektiğini söylüyor çünkü bu onların “eyleme hazır beceriler kazanmalarına” ve Microsoft mühendislerinden doğrudan rehberlik almalarına olanak tanıyor.

Microsoft’un Build konferansı genellikle işlerin geliştirici tarafına odaklanır. Ancak bu sefer Microsoft, yeni nesil Windows da dahil olmak üzere bazı tüketicilere yönelik duyurular yapabilir.

Microsoft Build
Microsoft Build

Temel notların yanı sıra Microsoft, Breakout oturumları, bire bir danışma toplantıları, bulut, masaüstü ve web geliştirme gibi çeşitli alanlarda uzmanlar tarafından barındırılan oturumlar ve daha fazlasını gerçekleştirecek. Build 2021’deki konuşmacılar arasında Microsoft’un CEO’su Satya Nadella; Kayla Cinnamon, Program Yöneticisi; Kevin Scott, CTO ve daha fazlası.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Facebook yüz tanıma programını kapatacak, milyarlarca kullanıcının yüz verilerini silecek

Daha geniş bir kitleye ulaşmak için Microsoft, Fransızca, Almanca, Japonca, Mandarin ve İspanyolca dillerinde insan sesi çevirileri sunacak. Bu, 28 AI kapalı altyazı diline ek olacak.

Bu yılki Build de sanal olarak yapıldığından, Microsoft herhangi bir kayıt ücreti talep etmiyor. Şirket, 2019 yılına kadar geliştiricilerden geliştirici etkinliği için kayıt ücreti olarak 2.395 ABD doları tahsil etti.

Microsoft’un geliştirici konferansının bir parçası olarak düzenleyeceği tüm çeşitli oturumlara ve ana notlara erişmek istiyorsanız, etkinliğe mümkün olan en kısa sürede kaydolmalısınız. Kayıt olmadan Öğrenme Bölgesi ve Bağlantı Bölgesi gibi etkileşimli oturumlara, uzmanlarla bire bir görüşmelere ve daha fazlasına erişemezsiniz. Build web sitesinde Microsoft Build 2021’e kaydolabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz