Babası Tarafından İstismar Edilen Melisa Döngel’in Kardeşi İçin Verdiği Mücadele!

0
melisa dongel
melisa dongel elmalı davası

Oyuncu Melisa Döngel’in babası tarafından istismar edildiğini açıklaması üzerine, kardeşinin de aynı durumları yaşamaması için hukuk mücadelesi devam ediyor.

Elmalı Davasının Ardından Ünlü İsimlerden İtiraflar Geldi

Türkiye’yi derinden sarsan Elmalı davasının ardından yaşanılan istismar olaylarını, birçok isim teker teker ifşa etmeye devam ediyor. Elmalı davasına yönelik tepkiler, sosyal medya platformlarında devam ederken oyuncu Melisa Döngel babasının geçmişte kendisine istismar ettiğini açıkladı.

Geçtiğimiz haftalarda Elmalı davası, tüm Türkiye’de geniş yankı uyandırmış ve devamında milyonlarca kişinin tepki göstermesine sebep oldu. Türkiye’yi etkileyen ve çoğunluğun sosyal medya platformlarında tepki gösterdiği olayın ardında ünlü isimler de geçmişte yaşadıkları ve maruz kaldıkları istismar olaylarını teker teker kendi sosyal medyaları üzerinden ifşa etmeye başladı. Bu isimlerden ilki Hafsanur Sancaktutan oldu. Hafsanur Sancaktutan, çocukken pedofoli hastası dedesi tarafından istismara maruz kaldığını açıkladı.

Oyuncu Seray Kaya’nın yaptığı paylaşımı alıp, dedesi tarafından istismara maruz kaldığını aynı zamanda kuzenleri, komşuları ve iş arkadaşlarının da geçmiş dönemlerde tacizine uğradığını belirtti. İstismara uğrayan ve sessiz kalan birçok genç kızın susmamasını, yalnız olmadığını da ilave etti. Hafsanur Sancaktutan’dan sonra birçok ünlü isim, çalıştıkları süreçte ya da aile içinde uğradıkları istismarları itiraf etmeye başladı.

Yaşadıklarını Unutmak İçin Psikolojik Tedavi Gördü

Seray Kaya’dan gelen itiraf sonrasında Melisa Döngel, öz babası tarafından istismara uğradığını ve yaşadığı zorlukları teker teker anlattı. Bizim hikaye, sen çal kapımı sadakatsiz ve bunun gibi reyting rekorları kıran birçok dizide rol alan oyuncu Melisa Döngel öz babası tarafından istismara uğradığını bu olayın sonrasında babasının cezaevine gönderildiğini açıkladı. Melisa Döngel öz babası tarafından yaşadığı olayı atlatabilmek ve hayatını normalleştirme bilmek için psikolojik tedavi gördüğünü söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İngilizce Güzel Sözler - 41+ İngilizce Söz
melisa dongel
melisa dongel öz babası istismarı

O süreçte kimseye bu durumu anlatamadığını ve böyle bir durum yaşayan herkesin oldukça zorlu günler geçirdiğini, onların yanında olunması gerektiğini de belirtti. Yaşadıklarını atlatabilmek, psikolojik tedavi alırken, kariyerine tekrardan yaşadıklarını unutmak amacıyla başladı. Ünlü oyuncu kendi yaşadıklarını yaşamaması ya da böyle bir duruma maruz kalmaması için 17 yaşındaki kız kardeşinin velayetini üzerine almaya çalıştı.

Cezaevindeki babasıyla bu durumdan dolayı mahkemelik olduğu da son haberler içerisinde yer ediniyor. Sosyal medya platformlarında ses getiren haberler kategorisinde bulunan Melisa Döngel’e milyonlarca destek yağdı. Genç oyuncudan, babasıyla kardeşinin velayetini alma konusunda mahkemelik olup olmadığına dair bir yanıt gelmedi. İddiaların doğru ya da yalan olduğuna dair açıklama, kafalarda soru işareti oluşturdu.

Başarılı Oyuncu Melisa Döngelin Hayatı Merak Konusu Oldu 

Son günlerde Aşk Mantık İntikam dizisinde boy gösteren genç oyuncu Melisa Döngel’in geçmiş zamanlarında babası tarafından taciz edildiği ortaya çıktı. Bu durum Elmalı davasına ardından birçok ünlü ismin geçmişte maruz kaldığı istismar olayları ile birlikte devam etti. Sosyal medya platformlarında Melisa Döngel’in takipçilerini oldukça sarsan bu haberin ardından ünlü isme yakın arkadaşları tarafından da destek geldi.

cinsel istismar melisa
melisa dongel cinsel istismarı ortaya çıktı

Sen çal kapımı adlı reyting rekorları kıran dizide yıldızı parlayan ünlü güzel oyuncu Melisa Döngel, kendisi ile ilgili taciz iddialarına anlatırken kardeşinin de aynı durumu yaşamaması için velayetini alacağı da belirtildi. Velayet durumunda, babasıyla arasında davalık olduğu da belirtildi. Yaşadığı taciz olayı ile gündemi sarsan haberler içerisinde yer edinen Melisa Döngel’in hayatı, kariyeri ve detayları merak konusu oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   NBA Jam Filminde Michael Jordan Sürprizi

Son zamanlarda rol aldığı dizilerde gösterdiği başarısı ile birlikte birçok yapımcı tarafından aranan isimler içerisinde bulundu. Sen çal kapımı dizisinde güzelliği ve oyunculuğu ile adından sıklıkla söz ettiren Melisa Döngel, babası tarafından tacize uğradığı yönündeki haberleri ile birlikte gündemi sarstı.

Ekranların Parlayan Yıldızı: Melisa Döngel

Ünlü oyuncu 25 Ekim 1999 yılında, İstanbul’da doğdu. İlk olarak 2016 yılında Hangimiz Sevmedik dizisinde Sevtap karakterine büründü. İlk oyunculuk deneyiminin ardından Arka Sokaklar dizisinde Nil karakterini canlandırdı. Ufak rollerde bulunmasının ardından Fox TV’nin oldukça iddialı dizilerinde boy göstererek yıldızı parladı.

Bizim Aile dizisi ile FOX TV’de görünen Melisa Döngel, ardından reyting rekorları kıran sen çal kapımı dizisinde Ceren rolünde bulundu. Sen çal kapımı dizisi ile yoğun hayran kitlesine sahip olan Melisa Döngel, son olarak Aşk mantık İntikam dizisinde Çağla Yılmaz’a hayat vererek oyunculuğundan söz ettirmeyi başardı.

Ünlü oyuncunun sen çal kapımı dizisinde bulunan oyuncu arkadaşları Hande Erçel, Kerem Bursin ve Bige Önal gibi isimler, yaşamış olduğu olay sonrasında destek oldu. Ünlü isimler sosyal medya platformlarında Melisa Döngel yalnız değilsin etiketi de paylaşım yaptı. 21 yaşındaki genç ve güzel oyuncunun öz babası tarafından yaşamış olduğu olay sonrasında ki davası, halen devam ediyor. Güncel, gündemde olan son haberler ile ilgili detayları okumak için haber 365’e erişin.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz