Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Yayınlandı

0
Epic Games ücretsiz oyun
Epic Games ücretsiz oyun

Epic Games Store’da alışılageldiği gibi, bu haftanın ücretsiz talep edilen oyunları açıklandı – Sheltered. Bu hayatta kalma oyunu, çok beğenilen bir bağımsız oyun olan önceki haftanın Yoku’s Island Express oyununun yerini alıyor.

Sheltered Oyunu

Oyun 9 Eylül’den 16 Eylül’e kadar ücretsiz olacak.  Sheltered 2016’da piyasaya sürüldü ve henüz Epic Games Store’dan satın alınamadı. Sheltered, oyuncuların ailelerini yeraltı sığınaklarında canlı tutmak için kaynakları yönetmeleri gereken kıyamet sonrası bir hayatta kalma oyunudur. Ancak, alınması gereken sadece yiyecek ve su değildir. Oyuncular, ailelerinin rahat ettirildiğinden ve klostrofobi ve radyasyon gibi sorunlara yol açabilecek tuzağa düşmekten muzdarip olmadığından emin olmak zorunda kalacaklar. Sheltered ayrıca oyuncuların yüzeydeki çorak araziye gitmelerini sağlar. Burada daha hızlı dolaşmak için malzeme toplayabilir veya araçları onarabilirler. Ancak, hayatta kalan tek onlar değiller ve hepsi de arkadaş canlısı değil. Oyun, savaşmaktan başka seçenek kalmadığında tehditlerle başa çıkmak için sıra tabanlı dövüş kullanır. Ayrıca barınağınıza bir evcil hayvan getirebilirsiniz ve oyuncular bir köpek, kedi, balık, yılan veya at arasında seçim yapabilir. Oyuncular ayrıca, her biri benzersiz kişiliklere sahip olacak şekilde, barınaklarına getirmek için yabancıları da işe alabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google Chrome, yakın zamanda kapatılan sekmeleri yeniden açmayı kolaylaştırıyor

Epic Games

Epic Games, platformda birçok oyunu ücretsiz hale getirmek için çok fazla para harcıyor. Ayrıca Epic Games, platform için özel oyunların rotasını takip etti ve bildirildiğine göre, münhasır oyunlarını vitrin aracılığıyla PC’ye taşımak için Sony’ye milyonlarca dolar teklif etti. Epic Games’in geçtiğimiz yıl platformda 160 milyondan fazla aktif kullanıcısı olduğunu bildirdi. Geliştiricinin çığır açan başarısı – Fortnite istikrarlı bir gelir kaynağı oldu ve bir battle royale’den bir pop-kültür simgesine dönüştü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz