Meizu Pop Pro kablosuz kulaklık tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı ne?

0
57

Merhaba değerli Tekno bilim adamı takipçileri,

Ülkemizde pek popüler olmasa da Çin’de oldukça popüler olan firmalardan Meizu, yeni kablosuz kulaklığı ile gündeme düştü. Aktif gürültü engelleyiciye sahip olan ve kullanım ömrü de oldukça iyi olan kulaklığın fiyatı ise rakiplerinin gerisinde. Bu yüzden eğer ülkemize gelirse tercih edilebilir bir model olabilir. Elbette ki şu an modelin ülkemize gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz.

Meizu Pop Pro özellikleri neler?

Ülkemizde ucuz olmasından dolayı akıllı telefonları tercih edilen Meizu, yeni kablosuz kulaklığını bugün duyurdu. Aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip olan bu kulaklıkta, uçlü hibrit gürültü azaltma da yer alıyor. Firmadan gelen resmi açıklamaya göre de kulaklık, 35 desibele varan gürültü azaltma işlemi uygulayabiliyor. Bu da oldukça iyi bir sayı diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   INTEL ArGe Merkezi Kuruyor

Bunların yanında yeni kablosuz kulaklığın pil ömrü de oldukça iyi. Hatta pil ömrü sebebiyle baya bir övgü topladı. Meizu Pop Pro, kutu olmadan 6,5 saat, kutu ile birlikte 20 saate varan pil ömrü süresine sahip. Cidden güzel bir pil ömrü sunuyor.

Meizu Pop Pro fiyatı ne kadar?

12 Ocak tarihiyle beraber satışa çıkacak olan kulaklığın fiyatı 77 dolar olacak. Bu da eğer ülkemize gelirse vergiler hariç 575 lira olarak karşımıza çıkıyor. Gerçi başta belirttiğimiz gibi ülkemize gelmesi kesin değil. Ancak gelirse fiyatı 575+ TL olacak diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz