Levi’s ve TikTok Yeni Bir Sosyal Ticaret Ortaklığına Giriyor!

0
22

Teknoloji haberleri – teknoloji rehberi olarak sizler için en etkili çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda da sosyal medya gündemine dair yeni bir genel duyuru üzerinden gideceğiz.

Bu yüzden insanlarla alakalı olarak organize edilen her bir seçim ve beklenti için kendinize göre bir denge ve beklenti oluşturabilirsiniz. Aşama aşama yenilenen ve farklılar ile ilgili olarak çözümleri ön plana çıkaran her bir aşama ve beklenti için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Bildiğiniz gibi Dünyaca ünlü giyim markası Levi’s, popüler sosyal medya platformu TikTok ile ‘sosyal ticaret’ ortaklığına imza attı. Bundan sonra kullanıcılar, TikTok uygulamasına dahil edilen “Şimdi Alışveriş Yap” butonu aracılığıyla markanın internet sitesine hızlıca gidebilecek.

levis-ve-tiktok-yeni-bir-sosyal-ticaret-ortakligina-giriyor
levis-ve-tiktok-yeni-bir-sosyal-ticaret-ortakligina-giriyor

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Facebook Sayfa Silme

Tüm dünyayı etkisi altında yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle, diğer tüm perakende firmaları gibi fiziksel mağazalarının çoğunu kapatmak zorunda kalan Levi’s, internet satışlarını canlandırmak için Çinli sosyal medya platformu TikTok ile çok önemli bir ortaklık kurdu.

Tiktok Atılımlarına Devam Ediyor!

levis-ve-tiktok-yeni-bir-sosyal-ticaret-ortakligina-giriyor
levis-ve-tiktok-yeni-bir-sosyal-ticaret-ortakligina-giriyor

San Francisco merkezli giyim devi, TikTok’un uygulamadaki kullanıcıların bağlantılar aracılığıyla alışveriş yapmalarını sağlayan “Şimdi Alışveriş Yap” butonunu kullanan ilk perakendecilerden biri olduğunu duyurdu. Levi’s, özelliğin yeni olmasına rağmen ilk testler sonucunda internet sitesinin trafiğinde önemli bir artış gözlemlediğini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz