Lenovo yöneticisi Motorola Razr 3’ün katlanabilir olduğunu doğruladı

0
katlanabilir motorola razr 3
katlanabilir motorola razr 3

Motorola’nın kapaklı tarzı katlanabilir Motorola Razr akıllı telefonunu hatırlıyor musunuz? Şirket, katlanabilir akıllı telefonu piyasaya ilk sunanlardan biriydi ancak Samsung gibi şirketlerin diğer katlanabilir telefonlarına ayak uyduramadı. Ancak görünen o ki Motorola tamamen vazgeçmemiş. Daha fazla Motorola haberleri için https://teknobilimadami.com/ linkine göz atabilirsiniz.

Android Authority’den yeni bir rapor, Moto Razr 3’ün çalışmalarda olduğunu gösteriyor. Yayın Lenovo yürütme üzerinde Chen Jin bir yazı benekli Weibo doğruladı cihaz geliştirme aşamasında olduğunu. Chen, Moto Razr 3’ün son nesil Moto Razr 5G üzerinde önemli bir yükseltme olacağını ve öncekinden çok daha güçlü olacağını söylüyor. Gönderiye göre, Razr 3 daha iyi iç donanıma, ince ayarlı bir arayüze ve daha iyi bir görünüme sahip olacak.

Motorola Razr

Chen, yeni nesil Razr’ın gelişiminin onaylanmasına ek olarak, telefonun önce Çin’de piyasaya sürüleceğini ve ardından denizaşırı ülkelerde satışa sunulacağını da ortaya koyuyor. Motorola, son iki nesilde etkilemeyi başaramadığı için yeni nesil katlanabilir akıllı telefonuyla ekstra temkinli olabilir. Motorola Razr 3’ten beklentileriniz nelerdir? Kapaklı tarzı katlanabilir kullandınız mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz