Kişiye Özel Yeni İş Hediyeleriyle Sevdiklerinizin Heyecanına Ortak Olun!

0
45
muhiku
muhiku

 

Kariyer hayatında yeni bir adım atan sevdiklerimizi en güzel yeni iş hediyeleri ile tebrik edebilir ve sevinçlerini paylaşabiliriz. Onlara armağan edeceğimiz yeni iş hediyeleri ile hem işe karşı motivasyonlarını yükseltebilir hem de girdikleri yeni ortamı çok daha kolay bir şekilde benimsemelerine yardımcı olabiliriz.

Muhiku yenilikçi hediye anlayışıyla oluşturduğu koleksiyonlar arasında yeni iş hediyelerine de yer veriyor. Farklı ilgi alanlarına göre hazırladığı hediye kutularıyla kişiye özel bir seçim yapmamıza yardımcı oluyor. Muhiku’nun kişiye özel yeni iş hediyeleri ile sevdiklerimize hem iş hayatında hem de gündelik yaşantılarında kullanabilecekleri hediyeler armağan edebiliriz.

Dünya Kahveleri Kutusu

Muhiku’nun kişiye özel bir anlayışla oluşturduğu yeni iş hediyeleri isme özel hazırlanan hediyeliklerden çok daha fazlasını ifade ediyor. Çünkü seçilen hediyelikler tamamen farklı zevklere ve ilgi alanlarına hitap edecek şekilde bir araya getiriliyor.

Muhiku’nun yeni iş hediyeleri koleksiyonu içinde yer alan hediye kutuları içinde;

  • Çay ve kahve molalarına lezzet katacak aromalar,
  • Çalışma ortamında sevdiklerinize ait olduğu belli olacak özel tasarım kupalar,
  • Kısa sürede onları lezzetle buluşturacak pratik demleme ekipmanları,
  • Toplantılarda keyifle not alabilecekleri defterler ve kalemler,
  • Yeni iş planını oluşturabilecekleri ve zamanı verimli bir şekilde değerlendirebilecekleri ajandalar/planlayıcılar,
  • Huzurlu ve yaratıcı bir çalışma alanı oluşturmalarına yardımcı olacak kokulu soya mumları,
  • Çalışma masasında şık bir hava yaratacak el yapımı küçük saksılar ve sukulent çeşitleri gibi pek çok hediye yer alıyor.

Kahve Hatırası Hediye Kutusu

Muhiku’nun yeni iş hediyeleri ile sevdiklerimizin kariyer hayatını destekleyebilir ve bu önemli ana en güzel şekilde tanıklık edebiliriz.

Sevgiliye Hediye Seçerken Zorlananlar için Hayat Kurtaran Tavsiyeler

Sevgililer Günü ya da yıl dönümü yılın en romantik ve en özel zamanları arasındalar. Bu günleri özel bir planla kutlamak isteriz. Kimi zaman romantik bir yemeğe, kimi zaman küçük bir tatile, kimi zaman ise sevdiğimiz bir sanatçının konserine gidebiliriz.

 

Tüm bunları yaparken bu özel günlere somut bir hatıra da bırakmak isteriz. Dolayısıyla sevgiliye hediye alırız ve bu özel güne unutulmaz bir dokunuş yaparız. Ancak sevgiliye hediye alırken ne alacağımıza bir türlü karar veremeyiz. Çünkü “acaba beğenir mi, ona hitap ediyor mu?” gibi kaygılar içimizi yer kemirir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   70 Milyon Yıl Öncesine Ait Dinozor Fosili Bulundu

 

Eğer “ben de böyleyim” diyorsanız aşağıda yer vereceğimiz tavsiyeler sayesinde sevgiliye hediye seçerken hiç zorlanmayacaksınız. Aksine sevgiliye hediye almak sizin için çok daha eğlenceli hale gelecek. O zaman başlayalım!

 

  1. Kullanılabilir Olmayan Tüm Seçenekleri Eleyin

Sevgiliye hediye alırken neredeyse birçoğumuzun yaptığı en büyük hata gözümüze güzel gelen hediyeleri almak. Hiç düşünmeden attığımız bu adımlar ne yazık ki hediyemizi bir köşede unutulmaya mahkum ediyor.

Elbette bir hediyenin güzel ya da şık olması son derece önemli. Ancak kullanılabilirlik yani sevgilimizin hayatında kapladığı alan çok daha önemli. Dolayısıyla sevgiliye hediye alırken dikkat etmeniz gereken ilk şey onun ihtiyaçları ve kullanabileceği ürünleri seçmek.

Muhiku sevgiliye hediye koleksiyonunda hayatın içinden seçtiği hediyelere yer veriyor. Farklı alanlarda kullanılabilen bu hediyeler sevgiliye hem son derece şık hem de son derece kullanışlı bir hediye armağan etmemize yardımcı oluyor. Farklı ihtiyaçlara göre tasarlanan sevgiliye hediye koleksiyonu içinden kolaylıkla partnerimizin ihtiyacına yönelik bir hediye seçebiliyoruz.

  1. Renkler ve Zevkler Tartışılmaz Anlayışına Klişe Gözüyle Bakmayın

Sevgiliye hediye alırken dikkat etmeniz gereken ikinci bir mevzu ise renk. Çünkü sevgiliye armağan edeceğimiz hediye onun sevdiği renklere sahip değilse ne kadar kullanışlı olsa da kullanılmaz. Bu sebeple sevgiliye hediye alırken renk konusunda da son derece seçici olmalıyız.

 

Muhiku her renkten hediyelerle farklı zevklere hitap ediyor. Siyahtan kırmızıya, beyazdan griye, maviden turuncuya kadar geniş bir renk skalasına sahip. Üstelik hediye koleksiyonunu belli renklerin uyumuyla gerçekleştiriyor. Böylece sevgiliye hediye alırken tamamen partnerinizin sevdiği renklerden oluşan hediyeyi kolaylıkla seçebiliyoruz.

  1. İlgi Alanlarına Dokunun

Sevgiliye hediye alırken dikkat etmemiz gereken diğer bir mevzu ise ilgi alanları. Ona sevdiği bir hobiyi armağan edebiliriz. Bu hem onu mutlu eder hem de o hobi her defasında ona bizi hatırlatır.

Muhiku farklı ilgi alanlarına hitap eden koleksiyonunda ahşap boyama, taş boyama, sabun yapma, mum yapma gibi çeşitli deneyim/hobi kitlerine yer veriyor. Ayrıca farklı türden kitaplarla da kitap okumayı sevenler için harika hediyeler tasarlıyor. Eğer sevgiliye hediye alırken onun ilgi alanlarına yönelik bir hediye seçmek istiyorsak Muhiku bizim için en güzel alternatiflerden biri diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   ÖSYM’den Son Dakika! YKS Tercihleri Ne Zaman Açıklanacak?

Sizinle paylaştığımız bu üç tavsiyeyi kendinize kılavuz kıldığınız müddetçe sevgiliye hediye alırken asla zorlanmayacaksınız. Üstelik ona hediyenin en özelini ve en anlamlısını vereceksiniz. Muhiku’nun sevgiliye hediye koleksiyonu içinden seçim yaparak hediye seçmeyi kendiniz için çok daha eğlenceli ve kolay kılabilirsiniz.

Muhiku ile Mutluluk Aynı Gün Kapınızda!

 

Sevdiklerimize hediye göndermek istediğimiz zaman zihnimizde oluşan en önemli soru, hediyenin sahibine ne zaman ulaşacağı. Beklentimiz ise hediyenin en kısa sürede sürpriz yapacağımız kişiye ulaşması. Bu sebeple birçoğumuz kargo yolu gözlemek istemiyoruz.

Muhiku aynı gün teslim hediye hizmetiyle kafamızda tüm soru işaretlerini kaldırıyor. Sevdiklerimiz için seçtiğimiz ya da hazırladığımız hediyeyi sipariş verdiğimiz gün sahibine ulaştırıyor. Böylece “hediyem nerede, acaba bugün teslim edilir mi?” gibi soruları zihnimizden uzaklaştırıyor.

Ancak Muhiku aynı gün teslim hediye hizmetini şu an yalnızca İstanbul il sınırları içindeki teslimatlarda uygulayabiliyor. Türkiye’nin diğer şehirlerine yapılacak teslimatlar ise en iyi kargo firmalarından biriyle gerçekleşiyor.

Ayrıca aynı gün kargo hizmeti de veren Muhiku, günlerce siparişimizin kargoya verilip verilmediğini takip etme sorununu da ortadan kaldırıyor. Yani Muhiku hem özel kurye ile hem de kargo ile gerçekleştirdiği teslimatlarda bize en iyi hizmeti sunuyor.

Muhiku’nun aynı gün teslim hediye hizmetine dönecek olursak bu hizmetten yararlanabilmek için birkaç küçük noktaya dikkat etmemiz gerektiğini söyleyebiliriz. Eğer hediyemizin gün içinde adrese teslim edilmesini istiyorsak siparişimi saat 12.00’a kadar oluşturmamız gerekiyor. Çünkü saat 12.00’dan sonra oluşturulan siparişler bir sonraki iş gününde teslim ediliyor.

Diğer taraftan Muhiku aynı gün teslim hediye hizmetini İstanbul’un merkezi yerlerine uygulayabiliyor. Merkeze uzak yerlere ise ürün kargo ile teslim ediliyor.

Özel kurye denildiği zaman pek çok kişi bunun pahalı bir hizmet olduğunu düşünebiliyor. Ancak Muhiku 79 TL üzeri alışverişlerde kurye bedeli almadan siparişi sevdiklerimize ücretsiz bir şekilde ulaştırıyor. Kısacası Muhiku ile hem kendimizi hem de sevdiklerimizi mutlu edebiliyoruz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz