Kapıda Ödemeli Alış-Veriş Siteleri Listesi

1
117
Alış-Veriş Siteleri
Alış-Veriş Siteleri

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, bugün alış-veriş yapmayı sevenler için kapıda ödemeli alış-veriş siteleri listesi konusunda söz ediyor olacağız. Kapıda ödemeli alış-veriş siteleri listesi sayesinde, karta gerek kalmadan, direkt nakit olarak alış-veriş yapabileceksiniz.

İnternette gezindiğiniz zaman, karşınıza indirimli bir ürün çıkar. Fakat kredi kartınız olmadığı için ve sadece nakit paranız olduğu için o ürünü alamazsınız. Bu gibi zamanlarda Kapıda ödemeli alış-veriş siteleri listesi çok büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Sizlere bu listeden bahsedeceğiz.

Kapıda Ödemeli Alış-Veriş Siteleri Listesi
Kapıda Ödemeli Alış-Veriş Siteleri Listesi

Kapıda Ödemeli Alış-Veriş Siteleri Listesi

Farklı şekilde alış-veriş yapacağınız birçok site mevcuttur. Her ne kadar bazı siteler, sadece kartla ödeme alsa bile, bu listedeki sitelerden günlük hayatınızda kolaylıkla alış-veriş yapabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En üst 800.000 TL: Honda CR-V 2021 fiyat listesi

Karşınıza çıkan kapıda ödemeli alış-veriş siteleri listesi sayesinde, alış-verişinizi en güzel ve temkinli şekilde yapabiliyor olacaksınız. Bildiğiniz üzere bazı alış-veriş sitelerinden direkt olarak sipariş verdiğinizde, karşınıza gelen ürün maalesef beğendiğiniz ürün ile aynı olmayacaktır. Sonucunda ürünü iade etmekte çok zor olacaktır. Fakat ürünü gördüğünüz zaman ve kapıda ödeme yapacağınız için alış-verişiniz çok daha güvenli olacaktır.

Kapıda Ödeme Nasıl Yapılır?

N11.com
N11.com

Kapıda ödeme sistemi, özellikle de son zamanlarda en çok kullanılan ödeme sistemidir. Yaşadığımız süreç gereği gidilemeyen marketler ya da mağazalar, tam olarak ayağımıza geliyor. Her ne kadar her mağazada kabul görmese bile, bahsettiğimiz siteler üzerinden mağazalara yönelik alış-veriş yapabilirsiniz.

Ayrıca sitelere girdiğiniz zaman, kapıda ödeme seçeneği seçmelisiniz. Sonrasında ise kolaylıkla kargonuzu bekleyebilirsiniz. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken tek şey, ürününüzün elinize ulaşması olacaktır. Kargonuzu getiren kişiye, kargo bedelini ödeyerek teslim alabilirsiniz. Bu sayede kolaylıkla kapıda ödeme seçeneğinizi kullanmış olacaksınız.

1 YORUM

  1. kapıda ödemeli alışveriş sitelerinden alışveriş yapmanın bence ekstra bir faydası yok. Yani instagram üzerinden satış yapan butikler vs güvenirlilik için kapıda ödemeli işlem yapıyor ama bu siteler zaten büyük siteler ve arkalarında da çok büyük markalar yer alıyor. Morhipo mesela bir boyner kuruluşu, Defacto ve Mavi ülkemizdeki en büyük giyim markaları. Yani aslında bir nevi kapıda ödemeli alışveriş yapmak bu markalardan ekstra 10 TL kapıda ödeme ücreti ödemek dışında pek bir işe yaramıyor.

    Fakat pandemi döneminde yeni bir olay başladı birçok markada. Önceden vardı ama pandemi ile birlikte çok arttı. Sipariş veriyorsunuz ve gidip mağazadan direkt teslim alıyorsunuz. Kargo bekleme veya mağazada sıra bekleme gibi durumlar olmuyor. Örneğin LC Waikiki geçtiğimiz dönemlerde başladı bu sisteme. İnternet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerin hemen ardından teslim alacağınız mağazayı seçebiliyorsunuz. Ürününüz hemen hazırlanıyor ve gidip direkt teslim alıyorsunuz. Zaten pandemi nedeniyle birçok kargo şirketi adam akıllı eve teslim yapmıyor. Özellikle MNG kargo (ki birçok firma sanırım fiyatları nedeniyle MNG ile çalışıyor) eve teslim konusunda çok sorun çıkarıyor. Bu sayede hem kapıda ödemeli alışveriş sitesi aramanıza gerek yok direkt olarak mağazadan ürünü alabiliyorsunuz hem de kargo beklemezsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz