İstanbul İkinci El Bilgisayar Alan Güvenilir Firma Asaf

0
2021’de en çok beklediğimiz PC donanımları
2021’de en çok beklediğimiz PC donanımları

Etik ve şeffaf satış çerçevesi içerisinde ikinci el cep telefonu alan yerler arasında ön plana çıkan firmamız ile üretimin yanında dönüşümün önemine de inanıyoruz. Bu kapsamda İstanbul ve çevresinde ikinci el elektronik ürünlerin alım ve satımını gerçekleştiriyoruz. Asaf Bilgisayar olarak tecrübeli ekip arkadaşlarımız, şeffaf ve güvenilir hizmet politikamız ile ikinci el alım konusunda önce çıkan firmalardan olduğumuzu biliyor ve bunu da siz değerli müşterilerimiz ile sağladığımızı düşünüyoruz.

[toc]

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmamızın yanında sizlerin mutluluğu, bizleri her zaman öne çıkaran etmenler arasında yer alıyor. Bu kapsamda ikinci el olarak satışını düşündüğünüz tüm elektronik cihazlarınızı bizlere getirebilir, en kaliteli satış deneyimini bizlerle yaşayabilirsiniz.

Hangi Teknoloji Ürünleri Alıyorsunuz?

Firma olarak ikinci el kapsamında değerlendirebileceğimiz pek çok ürünün alımını gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda genel bir sıralama yapacak olursak en fazla talebi gelen ve alımını gerçekleştirdiğimiz ikinci el ürünler, bilgisayar, cep telefonu, Macbook, fotoğraf makinesi, televizyon, PlayStation ve drone gibi ürünler olmaktadır.

Bilgisayar, televizyon, cep telefonu gibi ürünlerimizde marka üzerine odaklanmadan sizlerin memnuniyeti için çok sayıda marka ile birlikte çalışıyor ve taleplerinizi bu şekilde yerine getiriyoruz. Bunun dışında Asaf Bilgisayar ekibi olarak hem alım hem de satım işlemlerini %100 şeffaflık içerisinde gerçekleştiriyor ve ikinci el piyasasında güvenilir bir firma olarak öne çıkıyoruz.

2. El Bilgisayar Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İkinci El Bilgisayar Ve Macbook Alımı İçin Nasıl Bir Yol İzliyorsunuz?

Firmamız yöneticileri ve bu kapsamda aile olduğumuz ekip arkadaşlarımız ile ortak bir alım – satım politikası izliyor, tamamen etik değerlere bağlılık konusunda asla taviz vermiyoruz. Bununla birlikte süreci güvenilir ve şeffaf anlayış içerisinde adım adım gerçekleştiriyoruz.

  1. İkinci el bilgisayar ve Macbook alımı için öncelikle müşterilerimiz bizlere https://www.ikincielalinir.net/ sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaraları üzerinden ulaşırlar.
  2. Ardından ekiplerimiz Whatsapp üzerinden cihazın fotoğraflarını ve eğer duruyorsa faturasını talep eder.
  3. Müşteri ile birlikte ortalama bir fiyat aralığı belirlenir ve ekiplerimiz müşterimizin satışını gerçekleştireceği adrese yönlendirilir.
  4. En fazla iki saat içerisinde adrese varan ekiplerimiz cihazın söylendiği gibi olduğunu saptadığında da ortalama rakam üzerinden net bir bilgi verilir ve satış işlemi bu şekilde şeffaf bir çerçevede gerçekleştirilmiş olur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   ASUS, M.2 SSD yuvasına sahip RTX 4060 Ti ekran kartını tanıttı

Asaf İkinci El Bilgisayar Ve Cep Telefonu Alan Yerler Firması

Asaf Bilgisayar olarak kurulduğumuz günden beri yedi yıllık süreç içerisinde ikinci el teknolojik ürünlerin alımında İstanbul’ un gözde firmalarından olmayı başardık. Yerinde alım, hakkaniyetli ücret, şeffaf hizmet politikamız ile ikinci el sektörünün nabzını tutuyor ve sektöre yeni bir soluk getiriyoruz.  Bu kapsamda sizler de talebiniz doğrultusunda bizlere ulaşabilir ve güvenilir şekilde alım – satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul 2. El Bilgisayar Satın Alım Yapan Firma

İstanbul’ da ikinci el bilgisayar satın ve alım yapan firma Asaf Bilgisayar ailesi olarak sadece bilgisayar değil, kullanımı sağlanabilecek pek çok elektronik aletin alımını gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda satmak istediğiniz bilgisayar ya da Macbooklarınız için sitemiz üzerinde bulunan iletişim adresleri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Acer Aspire 5 modeli ülkemizde satışta!

İkinci El Cep Telefonu ve Macbook Alan Yerler

İstanbul gibi büyük şehirlerde ikinci el sektörü oldukça gelişmiş olmasına rağmen sektör içerisinde güvenilir olmayan pek çok hizmet dönmekte ve her firmaya güven duyulamamaktadır. Bu anlamda bizler yedi senelik tecrübemiz ile İstanbul’ daki pek çok firmanın önüne geçerek sizlere kaliteli ve şeffaf bir ikinci el alım ve satım hizmeti sunuyoruz. Bu kapsamda cep telefonu veya Macbook gibi ürünlerinizin satışını gerçekleştirmek için ekiplerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Asaf Bilgisayar Adresinizden İkinci El Alım Yapan Güvenilir Uygulama

Genellikle ikinci el alım ve satımlarda yaşanan sorunlar ürünün çalışma kapasitesi, özellikleri ve bu kapsamda uygulanan fiyatlar ile ilgili olmaktadır. Bizler her zaman ürün fiyatını belirlerken piyasa üzerinden işlemler gerçekleştirmekte ve müşterilerimiz ile ortak bir paydada buluşmaktayız. Bu anlamda yerinde gerçekleştirdiğimiz alım sistemimiz ile Asaf Bilgisayar olarak güvenilir bir firmayız. Taleplerimizde öncelik olarak her zaman etik değerler çerçevesinde ilerlemek vardır. Bu anlamda gerçekleştirdiğimiz   ikinci el bilgisayar alınır, cep telefonu alınır, fotoğraf makinesi alınır vb. tüm ikinci el hizmetlerimiz için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir, güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz