iPhone’da TikTok’ta Kullanıcı Adınızı ve Görünen Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz?

0
32

TikTok, kullanıcıların kısa klipleri paylaşmasına olanak tanıyan popüler bir video sosyal ağ hizmetidir. Bazı ülkelerde yasaklanmış olmasına rağmen milyonlarca Amerikalı uygulamayı kullanmaya devam ediyor. Birkaç kullanıcı, erişimi sayesinde muazzam bir popülerlik kazandı ve etkileyici oldu. Bu nedenle, özellikle bir ton takipçiniz varsa, TikTok’ta iyi ve hatırlaması kolay bir kullanıcı adınızı sahip olmak önemlidir.

TikTok kullanıcı adınızdan memnun değilseniz, aşağıda onu iPhone’unuzda nasıl değiştireceğinizi gösteren basit bir öğreticimiz var.

TikTok’ta Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

TikTok’a ilk kaydolduğunuzda size çok genel bir kullanıcı adı verilir ve bunu hemen değiştirmeniz önemlidir. Çoğu insan bunu kendi adıyla değiştirir, ancak daha sonra bundan hoşlanmamaya başlar. Popüler biriyseniz, kesinlikle hatırlaması kolay bir TikTok kullanıcı adı istersiniz. TikTok’ta kullanıcı adınızı değiştirmek oldukça kolaydır ancak değişiklikleri yapmadan önce bilmeniz gereken birkaç şey vardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Instagram Durduruldu Hatası Neden Olur Nasıl Çözülür

1) Kullanıcı adınızı değiştirdiğinizde profil bağlantınızın da değişmesi takipçilerinizin kafasını karıştırabilir.

2) Kullanıcı adınız sadece harf, rakam, nokta ve alt çizgiden oluşmalıdır.

3) Hizmet, kullanıcıların kullanıcı adını 30 günde bir değiştirmesine izin verir.

Artık ön koşulları bildiğinize göre, iPhone’unuzdaki TikTok kullanıcı adınızı değiştirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

1) TikTok’u başlatın.

2) Uygulamanın sağ alt köşesinde bulunan Ben sekmesine dokunun.

3) Burada Profili Düzenle seçeneğini seçin.

4) Kullanıcı adı üzerine dokunun ve yeni adınızı girin.

5) Değişiklikleri yaptıktan sonra Kaydet’e basın.

Yeni kullanıcı adınız mevcut değilse, TikTok yeni adı yazarken size haber verecektir. Ayrıca, istediğinizle ilgili alternatif kullanıcı adları da sağlayacaktır. Yeni profil bağlantınız da aşağıda gösterilecektir.

TikTok’ta Görünen Ad Nasıl Değiştirilir?

TikTok, kullanıcıların kullanıcı adlarını değiştirmesine izin vermenin yanı sıra, Görünen ad üzerinde değişiklik yapmanıza da olanak tanır. Bu, takipçilerinizin profilinizde göreceği addır. İşte TikTok’ta Adın nasıl değiştirileceği.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   OnePlus 10 Pro, 80W hızlı şarj hızını destekleyebilir

1) iPhone’unuzda TikTok’u başlatın ve alt çubuktaki Ben sekmesine gidin.

2) Profili Düzenle’ye dokunun ve Ad’ı seçin.

3) Adınızda değişiklikler yapın ve Kaydet’e basın.

TikTok Kullanıcı Adını Değiştirme

TikTok’ta kullanıcı adını değiştirmek kolaydır, ancak özellikle çok sayıda takipçiniz varsa, bazı uyarıları vardır. TikTok’a ilk kaydolduğunuzda akılda kalıcı bir kullanıcı adı bulmak en iyisidir. Tabii ki, gerçekten değiştirmek istersen, yapabilirsin. Kullanıcı adınızda yalnızca 30 günde bir değişiklik yapmanıza izin verileceğini unutmayın. Yanlış bir isim seçerseniz, 30 gün boyunca buna bağlı kalmanız gerekecek. Bir Android cihazda kullanıcı adını değiştirme işlemi de aynıdır. Umarız bu eğitim size yardımcı olmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz