İOS kullanıcıları için Facebook Messenger’da parola devri bitiyor!

0
31

Dünyanın en çok kullanılan sosyal mesajlaşma uygulamalarından biri olan Facebook Messenger, İOS kullanıcılarını sevindirecek ve parola girme derdinden kurtaracak bir yenilik getirdi. Teknoloji Rehberi – Teknoloji Haberleri ailesi olarak bu yazıda sizlere Facebook Messenger’in İOS kullanıcılarını sevindirecek yeniliğini detaylıca anlatacağız.

Facebook Messenger, İOS kullanıcıları için Face ID ve Touch ID özelliğini getiriyor. Henüz geliştirme aşamasında olan bu yenilik sayesinde İOS kullanıcıları, parola girme derdine katlanmadan parmak izini veya yüzünü okutarak Facebook Messenger’a giriş yapabilecekler. Bu yenilik özellikle de mesajların güvenliğini de artırmış oluyor.

İlginizi Çekebilir: Facebook’tan Çocuklar İçin Messenger Kids Geldi!

Telefonunuz açık olsa bile, Facebook Messenger’a biyometrik tarama yapmadan giremiyorsunuz. Bu da çoğu kişinin seveceği ve kişisel güvenliği artıran bir yenilik olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Facebook Messenger uygulamasından çıkıp yeniden girdiğinizde istediğiniz zaman tekrar biyometrik tarama uygulanmasının süresini ayarlayabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xiaomi'nin yeni Black Shark 4S önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz