İnternetsiz WhatsApp Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım

0
internetsiz whatsapp kullanımı
internetsiz whatsapp nasıl kullanılır

WhatsApp, günümüzün en popüler iletişim araçlarından biridir. Dünya çapında milyonlarca kişi, aile, arkadaşlar ve iş arkadaşlarıyla bağlantıda kalmak için mesajlaşma uygulamasını kullanıyor. Çoklu cihaz beta programı sayesinde kullanıcılar artık WhatsApp’a sadece cep telefonlarından değil, Web, Masaüstü ve Portal’dan da erişebilirler.

WhatsApp İnternetsiz Kullanma 2021

Bir adım daha ileri giderek, WhatsApp internetsiz kullanma için masaüstündeki platformu kullanabilirler. Yeni özellik, bir telefona bağlanabilen en az dört cihazı destekleyebilecek. Ancak internetsiz WhatsApp için ana cihazın bağlantısı 14 günden fazla kalırsa, bağlı cihazların oturumu otomatik olarak kapatılacaktır.

WhatsApp’ın ana şirketi Meta, özelliğin uçtan uca şifrelemeyi desteklediğini onay verdi, bu da tüm kişisel mesajlarınızın, medyalarınızın ve aramalarınızın gizli kalacağı anlamına geliyor.

İnternetsiz WhatsApp

Akıllı Telefon Olmadan WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

  1. Cihazınızı ilk aşamada Web, Masaüstü veya Portal’a bağlayın, ardından akıllı telefon olmadan kullanabileceksiniz.
  2. Telefonunuzda WhatsApp’ı açın ve ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç noktalı simgeye dokunun.
  3. ‘Bağlı cihazlar’ üzerine dokunun ve ardından ‘Çoklu cihaz beta’ üzerine tekrar dokunun. WhatsApp, özelliği açıklayan bir sayfa görüntüler.
  4. ‘Beta’ya Katıl’ düğmesine dokunun ve ‘Devam’ düğmesine tıklayın. QR kodu tarayarak akıllı telefonunuzu WhatsApp Web’e bağlayabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Çin İnsanlı Ay Aracının ve Yeni Uzay Gemisinin Adını Açıkladı

Hangi Durumlarda İşe Yaramaz

Bu özellik, WhatsApp’ın çok eski bir sürümünü kullanan cihazları desteklemiyor. Bazı özellikler, örneğin yardımcı cihazlarda canlı konumu görüntülemek gibi bu bağlantılı yardımcı cihazlarda çalışamaz. WhatsApp Web’den bağlantı önizlemeli mesajları ve eşlik edilen cihazlarda bir yayın listesi görüntülemeyi/ oluşturmayı desteklemez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz