Instagram’ın rakibi TikTok Notes belirli bölgelerde Android ve iOS’ta kullanıma sunuluyor

0
Instagram'ın rakibi TikTok Notes belirli bölgelerde Android ve iOS'ta kullanıma sunuluyor
Instagram'ın rakibi TikTok Notes belirli bölgelerde Android ve iOS'ta kullanıma sunuluyor

TikTok, aylarca süren söylenti ve spekülasyonların ardından nihayet Instagram’a rakip uygulaması TikTok Notes başlattı. TikTok Photos olarak bir uygulama incelemesinde görüldükten sonra TikTok, Instagram’a benzer şekilde fotoğraflarınızı dünyayla paylaşmanıza olanak tanıyan sosyal medya uygulaması için TikTok Notes adını kullandı.

TikTok Notes Belirli Bölgelerde Kullanıma Sunuluyor

Özellikle, zaten TikTok kullanıyorsanız ve bir TikTok hesabınız varsa, TikTok Notes’u denemek için aynı hesabı kullanabilirsiniz. Şirket henüz resmi bir duyuru yapmadı, ancak Android Authority’deki kişiler TikTok Notes uygulamasının Kanada Google Play Store ve Apple App Store’da mevcut olduğunu doğruladı.

TikTok Notes Belirli Bölgelerde Kullanıma Sunuluyor
TikTok Notes Belirli Bölgelerde Kullanıma Sunuluyor

Şu an itibariyle TikTok Notes uygulaması ABD’de mevcut değil, ancak bu çok yakında değişebilir. TikTok, küresel sunumdan önce uygulamayı test ediyor olabilir, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. İşlevsellikten bahsetmişken, TikTok Notes fotoğraf paylaşmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır ve Instagram’ın aksine, akışta size tek bir gönderi göstermez.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Dünya'nın Durumu Çok Kötü! Her An Bir Meteor Çarpabilir!

Aslında, TikTok Notes, aynı anda birden fazla gönderiyi görüntülemenizi sağlayan bir ızgaraya sahiptir. Feed’inizdeki herhangi bir gönderiye tıklayabilir ve tam ekranda görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca yorum okuma veya bırakma seçeneğine de sahipsiniz. Android Authority’ye göre TikTok Notes, Instagram’a benzer şekilde fotoğraf karuselleri, kronolojik ve algoritmik beslemeler, yorum kontrolleri ve daha fazlası gibi özellikler sunuyor.

İlgilenen kullanıcılar uygulamayı indirmek için resmi TikTok Notes web sitesine gidebilir ve kullandığınız işletim sistemine bağlı olarak ilgili uygulama marketinize yönlendirileceksiniz. Aksi takdirde, TikTok Notes’u Google Play Store veya Apple App Store’dan indirmek için sağlanan bağlantıları kullanabilirsiniz. Kanada dışındaysanız ve TikTok Notes uygulamasını Google Play Store veya Apple App Store’da görüyorsanız, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz