Instagram Takipçi Satın Alma

0
Instagram Takipçi Satın Alma
Instagram Takipçi Satın Alma

Daha önce Instagram takipçi satın alma denediyseniz, muhtemelen nasıl gittiğini bileceksiniz. Takipçi sayınızı doldurmak için binlerce Instagram takipçi satın alma için tonlarca para harcıyorsunuz ve gün geçtikçe bunu tamamen boşa harcadığınızı fark ediyorsunuz. Tabii ki takipçi sayınız arttı ama katılım oranınız aynı kaldı. Ayrıca, Keşfet sayfasında öne çıkmadınız. Bu, hesabınızın temelde Instagram takipçilerinizi almadan önceki kadar aktif olduğu anlamına gelir.

Nedenini bilmek ister misin? Gerçek insanlardan aktif Instagram takipçileri satın almadığınız için sahte botlar satın aldınız. Bunu akılda tutarak, düşük kaliteli Instagram takipçi satın almanın nasıl gerçekten riskli olabileceğinden ve Instagram’da daha fazla takipçi edinmenin en iyi yolundan bahsedelim.

Sahte Instagram Takipçileri Satın Alma Riskleri

Sorun sadece Instagram takipçi satın alma seçeneğiniz değil, düşük kaliteli, sahte Instagram takipçileri satın almaktır. Markaların ve insanların ilk etapta Instagram takipçileri satın almak istemelerinin en popüler nedenlerinden bazılarını düşünün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bitcoin’e Nasıl Yatırım Yapılır?

Etkileyici biriyseniz, daha fazla takipçi çekmek ve sizinle işbirliği yapmak isteyen insanları bulmak için istatistiklerinizi artırmak isteyebilirsiniz. Bir markaysanız, daha popüler görünmek ve sosyal kanıtınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Bu, insanları sizi takip etmeye teşvik edecek.

Instagram Takipçi Satın Alma

Markalar Sahte Takipçisi Olan Influencerlarla Çalışmaz

Sahte takipçileri olan bir Instagram hesabını tespit etmek düşündüğünüzden çok daha kolaydır. Bu nedenle, bir influencer olarak yapabileceğiniz en kötü hareketlerden biri sahte takipçi satın almaktır.

Tek yapmaları gereken Instagram profilinize gitmek ve takipçi-etkileşim oranınıza bakmak. Profilinizin yüz binlerce takipçisi varsa ancak etkileşim %1’den azsa, bu büyük bir kırmızı bayraktır. Onlarla potansiyel olarak işbirliği yapmak için markalara ulaşmaya ve onlarla bağlantı kurmaya çalıştınız, ancak bu, hesabınızı kontrol ettikleri için yüzünüzde patladı ve bu tamam olmaktan çok uzak. Etkileyenler için, çok sayıda bottan ziyade aktif takipçilere sahip daha küçük bir kitleye sahip olmak çok daha iyidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   hesap dondurma instagram

Instagram Takipçilerini Hızlı Satın Almanın En İyi Yolu

Instagram hesabınız için sahte takipçi satın almak yerine hızlı bir şekilde takipçi kazanmanın en iyi yolu gerçek ve aktif Instagram takipçi satın almaktır.

Bu, içeriğinizi gerçekten görecekleri ve yorum yapacakları ve beğenecekleri anlamına gelir. Instagram profiliniz için aktif Instagram takipçileri edinmenin yanı, çok fazla zaman ve para gerektirmesidir. Zamanı geldiğinde, hedef kitlenizin kim olduğunu araştırmak, diğer hesaplarla ortak olmak, onlarla etkileşim kurmak ve ardından organik Instagram büyümesi elde etmek için başka stratejiler bulmak çok çaba gerektirir. Bu, bu görev için haftada 40 saatten fazla zaman harcayabileceğiniz ve neredeyse geri dönüşü olmayan anlamına gelir.

Para söz konusu olduğunda, bir diğer seçeneğiniz de Instagram reklamları satın almaktır. Ancak, bulduğumuz gibi, size değerinden daha pahalıya mal olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz