Instagram Takipçi Gruplandırma Özelliği Nedir

0
15
Instagram Takipçi Gruplandırma Özelliği Nedir
Instagram Takipçi Gruplandırma Özelliği Nedir

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, Instagram takipçi gruplandırma özelliği nedir, konusu sayesinde aslında Instagram’ı çok daha sağlıklı bir şekilde kullanıyor olabileceksiniz. Çoğunuzun farkında olmadığı ama yine de birçoğunuzun aslında bildiği bir konudan söz edeceğiz. Instagram için gruplandırma özelliği mevcut halde bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde hangi arkadaşlarınız ile ne kadar sıklıkla etkileşimde olduğunuzu göreceksiniz.

Instagram kullananlar, aslında bilirler ki her an bir başka bilgi öğreniyor ve bir başka yenilik görüyoruz. Sizlere birazdan bahsedeceğimiz yenilik ise tam olarak bu kıvamda bir yenilik olacaktır. Özellikle de hem takipçileriniz hem de sizin takip ettikleriniz ile tam etkileşimin farkında olacaksınız.

Instagram Takipçi Gruplandırma Özelliği Nedir
Instagram Takipçi Gruplandırma Özelliği Nedir

Instagram Takipçi Gruplandırma Özelliği Nedir?

Kiminle ne kadar sıklıkla etkileşimde bulunuyorsunuz ya da kiminle ne kadar yoğunlukta konuşuyorsunuz, bu konular alsında biz önem vermiyor olsak bile, daha fazla takipçisi olan kişisel için önemlidir. Bir kişi ile belki de yıllardır takipleşiyor olabilirsiniz. Fakat aranızda bir mesajlaşma yok ise ve aynı zamanda bir beğenme gibi eylemler yok ise o zaman etkileşim açısından zayıflık var demektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google'ın yeni Play Store özelliği, uygulamaların yüklenmesini daha hızlı hale getirecek

Bunu elbette birkaç kişi için anlamak zor değil. Zaten sürekli olarak konuştuğunuz veya sürekli olarak konuşmadığınız kişiler belli olacaktır. Fakat daha fazla kişiyi ağınıza eklemişseniz ve aynı zamanda daha fazla kişi ile bir şekilde takipleşmişseniz, bunu anlamak çok da kolay olmayacaktır.

Instagram Takipçi Gruplandırma Özelliği Nasıl Yapılır?

Bunun için öncelikli olarak takipçiler ve takip edilenler menüsüne girmelisiniz. Takipçileriniz kategorisine girdiğiniz zaman, “Kategoriler” başlığını göreceksiniz. Bu aşamada hem sizin takip etmediğiniz hem de sizi takip eden kullanıcıları göreceksiniz. Tabi ki aynı zamanda en az etkileşimde bulunduğunuz kişileri de göreceksiniz.

Takip edilenler menüsüne girdiğiniz zamanda ise, hem en az etkileşimde bulunduğunuz hesapları hem de akışınızdaki en çok çıkan hesapları burada göreceksiniz. Bu tamamen Instagram’ın gruplandırma özelliğini ortaya çıkartmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz