Instagram Hikayeler İçin Videoları Kırpmak İçin Güncelleme Geliyor!

0
20

Facebook tarafından sunulan instagram hikayeler özelliği ve bu konuya dair hikayelerle ilgili çalışmaları ön plana çıkaran site için pek çok çalışma sunuluyor. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ekibi olarak bu haberi sizinle paylaşıyoruz.

İnsanlar için keyifli bir özellik olan instagram hikayeler, hem yeni bir duyuru hem de güncel bir çalışma ile karşımızda yer alıyor. Burada da aşama aşama güncellemeler bulunuyor.

Facebook’un satın aldığı Instagram, Hikayeler özelliğine kullanıcıların uzun zamandır istediği bir özellik olan video kırpmayı getiriyor. Şu anda test edilen özelliğin ne zaman uygulamaya ekleneceği henüz bilinmiyor.

Facebook çatısı altında bulunan Instagram, uygulama deneyimini daha iyi hâle getirmek için sürekli yeni özellikler test ediyor. Şirketin şu anda test ettiği bilinen iki yeni kullanışlı özellik bulunuyor. Bu özellikler ise direkt mesajlar için tepkiler ve Hikayeler için video düzenleyici.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Saba Tümer'in kahkahası NFT ile 90 bin TL'ye satıldı!

Instagram hikayeler konusunda yenileniyor!

Instagram-hikayeler-konusunda-yenileniyor

Bu noktada ilk özellik olan direkt mesajlara tepki verme sayesinde kullanıcılar, kendilerine gelen mesajlara uzun süre basılı tutarak emoji ile tepki verebilecekler.

Öte yandan Hikayeler’e eklenecek olan video kırpma özelliği ise şirketin uygulamaya eklemeyi düşündüğü bir başka özellik. Özelliğin uzun zamandır bekleniyor olması da kullanıcıları sevindiren bir diğer nokta oldu.

Bu konuda kullanıcılar için organize edilen ve karşımıza çıkarılan her bir özellik kişisel özellikleri ile karşımızda yer alıyor. Aşama aşama büyüyen ve yenilikleri ile birlikte karşımıza çıkarılan hizmetler için tek yapmanız gereken birkaç tıklama olacaktır.

İlginizi Çekebilir : Instagram Bildirim Gelmiyor Sorunu ve Çözümü