Instagram IGTV Videoları iPhone’a Nasıl İndirilir? [KESİM ÇÖZÜM]

0
IGTV Videoları iPhone'a Nasıl İndirilir?
IGTV Videoları iPhone'a Nasıl İndirilir?

IGTV videoları yalnızca Instagram uygulaması ya da doğrudan bağımsız IGTV uygulamasında görüntülenebilir, ancak hangisini seçerseniz seçin, kesin olan bir şey var ki, uygulamaların hiçbiri çevrimdışı görüntüleme için video indirmenize izin vermemektedir.

Ne yazık ki, IGTV videoları iPhone’unuza indirebilmek için üçüncü taraf bir uygulamanın yardımına ihtiyacınız olacak. App Store’da çok sayıda uygulama bulunmakta, ancak bu yazıda Instagram için Reposter’ı kullanacağız. Reposter Instagram fotoğraflarını ve videolarını kaydetmekle kalmaz, aynı zamanda Instagram hikayelerini iPhone’unuza da indirebilmektedir.

IGTV Videolarını iPhone’unuza Kaydedin

  1. Reposter for Instagram’ı App Store’dan ücretsiz indiriniz.
  2. iPhone’unuzda IGTV uygulamasını ya da Instagram uygulamasını açın ve indirmek istenilen IGTV videosunu arayın. Bu eğitimin amacı için Instagram uygulamasını kullanacağız.
  3. Telefonunuza kaydetmek istediğiniz videoyu bulduğunuzda, “ … “ üç nokta simgesine dokunun ve daha sonra Bağlantıyı Kopyala’yı seçin.
  4. Şimdi Regrammer uygulamasını açın ve az önce kopyaladığınız bağlantıyı metin kutusuna yapıştırın ve Önizleme düğmesine basın.
  5. Uygulama, uzunluğuna ve internet bağlantınıza bağlı olarak biraz zaman alabilen videoyu yükleyecektir, bu sebeple 10 dakikadan uzun bir şey indirmeye çalışıyorsanız sabırlı olmaya hazırlanın.
  6. Ekranın altındaki mavi Paylaş simgesine dokunun ve Instagram’da Yeniden Yayınla’yı seçin. Sadece bu düğmeye basmak, videoyu otomatik olarak iPhone Kamera rulonuza indirecektir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Vivo S18 ve S18 Pro Kamera Özellikleri Resmen Tanıtıldı
IGTV Videoları iPhone İndirme
IGTV Videoları iPhone İndirme

Bu noktada, video iPhone’unuza kaydedilir ve isterseniz videoyu hikayenizde ya da akışınızda yeniden yayınlamanıza olanak tanıyan Instagram Paylaş sayfasının açıldığını göreceksiniz. Videoyu yeniden yayınlamak istemezseniz uygulamayı güvenle kapatabileceğinizi unutmayın. Artık Fotoğraflar uygulamanıza gidebilirsiniz ve yeni indirdiğiniz videonuz kullanılabilir olmalıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz