IFA Berlin Pandemi Nedeniyle Ertelendi

0

Avrupa’nın en büyük tüketici fuarı olarak bilinen IFA Berlin, bu sene pandemi nedeniyle iptal edildi. Pandemi içerisinde yaşanan belirsizliklerden dolayı alınan karar birçok kişiyi yakından ilgilendiriyor.

Avrupa’nın en büyük teknoloji fuarlarından biri olan IFA Berlin 2021, bu sene yapılmayacağı açıklandı. Dünyanın önde gelen fuarı olarak bilinen MWC’de devam eden küresel salgın nedeniyle geçtiğimiz günlerde ertelenmişti.

IFA Berlin 2021’in iptal edilmesiyle yönelik yapılan resmi açıklama içerisinde halk sağlığı uzmanları ve çok sayıda paydaşla yapılan ayrıntılı görüşmelerin ardından alındığı belirtildi.

ıfa-berlin-ertelendi
ıfa-berlin-ertelendi

Şirketlerde de Tedirginlikler Arttı

Pandemi genelinde global şekilde devam eden sağlık sorunları yaşanacak etkileşimleri ve sosyal süreçleri de etkiliyor. Pandeminin etkisiyle en son iptal edilen etkinlikler arasında en son IFA Berlin 2021 eklenmiş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Whatsapp Yeni Özellikleri Sunmaya Devam Ediyor

Alınan iptal kararının içerisinde fuarda yer alan şirketlerinde yaşadığı tereddütler çok etkili oldu. Fuar alanının yanında hastanelerin olması ve Covid tehlikesinin artması fuarın iptalinin yaşanmasını sağladı.

IFA organizatörleri önümüzdeki yıl düzenlenecek olan organizasyonda daha iyi işler ortaya çıkarmak için şimdiden hazırlıklara başladığı belirtildi. Etkinlik içerisinde 2-6 Eylül 2022 tarihinde Berlin de gerçekleşeceği açıklandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz