Helldivers 2 Çıkış Tarihi ve Oynanışa Yeni Bir Bakış Aldı

0
Helldivers 2 Çıkış Tarihi ve Oynanışa Yeni Bir Bakış Aldı
Helldivers 2 Çıkış Tarihi ve Oynanışa Yeni Bir Bakış Aldı

Bu yılın başlarında kısa bir tanıtımın ardından, nihayet Helldivers 2 için daha iyi bir görünüme ve bugünkü State of Play sayesinde bir çıkış tarihine sahibiz. PS5 ve PC için 8 Şubat 2024’te çıkacak.

Helldivers 2 Çıkış Tarihi
Helldivers 2 Çıkış Tarihi

Helldivers 2 Ön Siparişler 22 Eylül’de

Başlangıçta bu yılın sonunda yayınlanması planlandığı için bu biraz gecikmeye işaret ediyor. Ön siparişler hem Standard Edition hem de Super Citizen Edition için 22 Eylül’de başlayacak. Yeni oynanış görüntüleri, oyuncular Bile Titan adı verilen devasa böcek benzeri bir canavarla mücadele ederken çeşitli mekaniklerin nasıl çalıştığına dair bir önizleme sunarak kooperatifin bir kısmını gösterdi.

Arrowhead Game Studios’un fragmanla birlikte yayınladığı PlayStation blog gönderisine göre, oyuncular “benzersiz gezegenleri keşfetmek ve hedefleri birlikte tamamlamak ve Helldivers 2’nin derin ilerleme sistemi aracılığıyla ekipmanınızı yükseltmek” için en fazla üç arkadaşlarıyla takım kurabilecekler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy Note 20'den kötü haber

Helldivers 2 ilk olarak Mayıs ayında yukarıdan aşağıya nişancı oyunu Helldivers’ın devamı olarak duyurulmuştu ve PS5 ve PC’de yayınlanması planlanıyor. IGN orijinal oyuna 9/10 vererek “PS4, PS3 veya Vita’da oynayabileceğiniz en güzel oyun değil, ancak Helldivers en heyecan verici oyunlardan biri” ve “acımasız, odaklanmış ve mekanik olarak zengin” olduğunu söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz