GTA 6 oynanış görüntüleri ve harita detayları internete sızdı

0
GTA 6 en pahalı video oyunu olacağı bildiriliyor
GTA 6 en pahalı video oyunu olacağı bildiriliyor

GTA 6 görüntüleri, ilk fragmanın yayınlanmasına günler kala TikTok’ta paylaşılmış görünüyor. GTA 6’ya ait olduğu iddia edilen oynanış görüntüleri ve haritasına dair detaylar TikTok’ta paylaşıldı ve Vice City’nin geçen yılki sızıntılarda görülen versiyonuna kısa bir bakış atmamızı sağladı.

GTA 6 Sızıntısı: Vice City’ye Bir Bakış

İnternet aleminin artık fazlasıyla farkında olduğu üzere, Grand Theft Auto 6’nın uzun zamandır beklenen tanıtımına sadece birkaç gün kaldı. Resmi tanıtıma bu kadar az bir süre kala hiçbir şeyin bunun önüne geçemeyeceğini düşünürsünüz, ancak bir sızdırıcı, oyunun iddia edilen görüntülerini sızdırarak ve haritası hakkında bazı ayrıntılar vererek bunun yanlış olduğunu kanıtladı.

Sızdırılan sözde görüntülerde Vice City’nin bir metropol bölgesi, GTA 6 geliştirme sürümüne ait gibi görünüyor, çünkü kamera bir karaktere bağlı değilmiş gibi serbestçe hareket ediyor ve ekranın altında bir dizi geliştirici notu var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   NASA, Ay yolculuğu için SpaceX ile anlaşmaya karar verdi!

Kesinlikle çok fazla şey göstermiyor, ancak GTA hayranları bunu geçen yıl sızdırılan görüntülerle hızlı bir şekilde karşılaştırdılar ve ikisi arasında aynı binalar ve yer işaretleri ile bazı alanlarda aynı olduğunu buldular. Sızıntı yapan kişi ayrıca oyunun haritası hakkında da bilgi paylaşarak üç şehir olduğunu ve Los Santos’un iki katı büyüklüğünde olduğunu iddia etti.

Görüntülerin kendisi, tüm zamanların en çok beklenen oyunlarından birine bir kez daha bakmamızı sağlamanın ötesinde çok çığır açıcı olmasa da, kimin sızdırdığı konusunda işler daha ilginç hale geliyor. Video, güvenilir GTA kaynağı GTA Base’in bir Rockstar Games çalışanının oğlu olduğunu iddia ettiği azzarossi adlı bir kullanıcı tarafından TikTok’ta rastgele paylaşıldı.

GTA Base, “Olayların tamamen beklenmedik bir şekilde gelişmesiyle, ‘sızdırılan’ görüntülerin bir Rockstar Games çalışanının oğlundan geldiği anlaşılıyor… Videonun söz konusu çalışanla akraba olan birinden geldiğini gösteren kanıtlar oldukça ikna edici” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Spider-Man 2 tek bir düğmeye basarak Peter ve Miles arasında geçiş yapmanıza izin verecek

GTA Base daha sonra, videoyu sızdıran kişi ile çalışan arasında bir ilişki olduğuna dair kanıt olarak kullanılan resmin sahte olabileceğini ve üçüncü bir tarafın bu kişi gibi davranmaya çalışmasının mümkün olduğunu açıkladı. Rockstar Games henüz durum hakkında yorum yapmadı, bu nedenle doğrulanana kadar bunu bir söylenti olarak ele almak daha iyi olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz