Grand Theft Auto: Üçleme artık Netflix ve Android’de

0
Grand Theft Auto: Üçleme artık Netflix ve Android'de
Grand Theft Auto: Üçleme artık Netflix ve Android'de

Netflix, üç GTA klasiğinin geliştirilmiş versiyonlarını içeren Grand Theft Auto Trilogy – The Definitive Edition’ı yayınladı: Rockstar’ın geliştirmeleri arasında otantik bir deneyim için orijinal gökyüzü ambiyansını titizlikle restore eden, oyunun kurallarını değiştiren Klasik Aydınlatma modu da yer alıyor.

Grand Theft Auto: Üçleme Netflix ve Android’de

Netflix aboneleri 7$’dan başlayan geçerli bir abonelikle aksiyonun içine dalabilirler. Hafıza şeridinde sürükleyici bir yolculuk için her oyunu ayrı ayrı indirmeniz yeterlidir. GTA’yı mobil cihazlarında oynamak isteyen abone olmayanlar ise Google Play Store ve Apple App Store’dan 20$’a tek tek oyunlara sahip olabilirler.

Grand Theft Auto: Üçleme Netflix ve Android
Grand Theft Auto: Üçleme Netflix ve Android

Oyun cep telefonlarıyla sınırlı değil – Üçleme Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, PC ve Nintendo Switch’te de mevcut. Steam’de, Epic Games mağazasında ve Rockstar Games Launcher’da bulabilirsiniz. GTA+ aboneleri, sevinin – üç oyunu da ekstra ücret ödemeden oynayın. Diğer gelişmelerle birlikte Rockstar, merakla beklenen GTA 6’nın 2025 yılında oyun sahnesine çıkacağını resmen açıkladı. Onaylanan çıkış aralığı Xbox Series S/X ve PlayStation 5 için geçerlidir. Ne yazık ki PC oyuncuları için bekleyiş 2026’ya ya da ötesine kadar uzayabilir. Bu gecikme kaşları kaldırsa da, arkasında zorlayıcı bir neden var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz