Google, yeni bir Pixel Buds üzerinde çalışıyor!

0
22

Selam tekno bilim adamı takipçileri; Google’ın Pixel Buds, birkaç yıl önce piyasaya sürülen kablolu model ve ardından 2020’nin başında piyasaya sürülen gerçek anlamda kablosuz bir kulaklık hazırlıyor. Yaklaşık 12 ay sonra, Google yeni bir şey hazırlıyor gibi görünüyor.

İlk olarak 9to5Google tarafından tespit edilen Weifang Goertek Electronics’in iki cihazı, geçtiğimiz günlerde FCC’ye sertifikasyon için geldi. Weifang Goertek Electronics, hatırlarsanız, Google ikinci nesil modelle kontrolü ele geçirmeden önce orijinal kablolu Pixel Buds’ı yarattı. Yeni cihazlar, Nest Hub (GUIK2) ve Nest Audio (GXCA6) dahil olmak üzere Google’ın daha yeni sürümlerinin tarzıyla eşleşen GPQY2 ve G7YPJ model numaralarına sahiptir.

Piksel Buds Özellikleri

Her bir ürünü “Kablosuz Cihaz” olarak tanımlayan, muhtemelen bir sol ve sağ Buds için iki liste vardır. Cihazlar Bluetooth 5.2 özelliğine sahiptir ve görünüşe göre o kadar küçüktür ki, bir FCC etiketi bunlara sığamaz, bir kez daha kulakiçi olduklarını düşündürür. FCC listeleri, cihazların mevcut Piksel Buds oldukça yakın olan 27 x 20 x 15 mm boyutlarında olduğunu söylüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Xiaomi Redmi Note 9 fiyatına gelen muazzam indirim!
Pixel Buds
Pixel Buds

Yeni kulaklıkların güç çıkışı, geçen yıl piyasaya sürülenden çok daha yüksek – yeni model için 13.24mW / 19.82mW yerine geçen yılki Pixel Buds için 8mW / 16mW. Bu, yeni Pixel Buds cihazlarla daha tutarlı bir bağlantı kurduğuna ve insanların Google’ın mevcut kulaklıklarında yaşadıkları sorunları ortadan kaldıracağına işaret edebilir.

Giriş bazı bilgileri ortaya çıkarırken, hala bilmediğimiz çok şey var. En büyük sorulardan biri, bu yeni kulaklıkların geçen yılki modeli daha rafine bir tasarımla değiştirip değiştirmeyeceği veya Google’ın ANC ile belki de Pixel Buds Pro olarak adlandırılan bir üst düzey çift sunup sunmayacağıdır. En son Pixel Buds geçen Nisan ayında piyasaya sürüldü, bu yüzden belki de birinci yıl dönümünde bir şeyler göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz