Google Hızlı İndex Alma Yöntemleri – Hızlı İndex Alma Teknikleri

0
25

Google hızlı index alma konusunda pek çok çalışma yapılıyor. Bu yazımızda da sizlere bu tekniklerle ilgili bazı bilgiler ve tüyolar vermek istiyoruz. Bildiginiz gibi google pek çok kişi için önemli bir geçim kaynağı ve özellikle içerikler ve sıralama ile ilgili aşamaların tamamını buradan görebilir ve incelemeye devam edebiliriz. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

Kaliteyi ve beklentiyi daha da sık ve rahat bir yapıda ortaya çıkarmak için sizler de kendinize göre bir beklentiyi ve yeniliği kullanabilirsiniz.

google-index

Google Hızlı İndex Alma Nedir?

Google üzerinde hızlı index almak için zaman kaybetmeyin ve size dair sunduğumuz seçenekleri inceleyin. Hemen tıklayabilirsiniz!

Google Hızlı İndex Alma Nasıl Yapılır?

Google üzerinde hızlı index almak için zaman kaybetmeyin ve size dair sunduğumuz seçenekleri inceleyin. Hemen tıklayabilirsiniz!

Hızlı İndex Alma Yolları Nedir?

Google üzerinde hızlı index almak için zaman kaybetmeyin ve size dair sunduğumuz seçenekleri inceleyin. Hemen tıklayabilirsiniz!

Organize edilen bütün seçenekler ve fırsatlar adına Tekno bilim adamı ailesi olarak gerekli çalışmaları yapıyor ve incelemeye devam ediyoruz. Aşama aşama değerlenen ve büyüyen bütün bu duyurulmar için gelin sizlere nasıl ilerlendiğini anlatalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Su Kaçağı Yüzünden Evinizi Kırdırmayın !

Hızlı Google İndex Almak İçin Ne Yapılır?

google hızlı index taktikleri

 

Aslında bunun net bir çalışması yok. Google hızlı index konusunda detaylar bu şekilde ilerliyor. Sitenize çok fazla içerik girerseniz hızlı bir şekilde index alır. Bu genellikle bilinen bir yöntemdir. Bunun dışında da index almak konusunda çalışma yapıyor iseniz google gibi getir denen seçimi tıklamanız yeterli olacaktır.

Google bu konuda gerçekten önemli bir şirket ve google gibi getir diyerek manuel indexleme yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Google Sıralama Kriterleri

Bu durum gerçekten de hızlı ve önemli bir seçenek yaratacağı için herkesin faydalanmasını sağlayacaktır. Ayrıntılar ve aşamalar adına daha fazla zaman kaybetmeyin ve sizler de bu süreçleri en iyi şekilde incelemeye ve takip etmeye devam edin diyebiliriz.

Google İndex Almaya Yönelik Çalışmalar

Google İndex Almaya Yönelik Çalışmalar

İndex almaya yönelik yapılan her şey kendi içinde bir denge ve yenilik yaratıyor. Bu yüzden de size dair büyüyen ve organize edilen çalışmaları ve seçenekleri de bu sayede ortaya çıkarabilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Aşamaların tamamını bu dille görebilir ve sizler de bu süreçleri organize etmeye devam edebilirsiniz.

İndex alma yöntemlerinde google gibi getir konusundan sonra otomatik indexler var. Sitenize hızlı içerikler girerseniz ve bunu düzenli yaparsanız zaten Google botları bu konuda otomatik olarak bir tarama yapacaktır. Pin atma dediğimiz çalışmalarla da işinizi kolaylaştırabilirsiniz bu sayede.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android Cihazınızı Fabrika Ayarlarına Sıfırlama
google indexin önemi

Google indexlerinin önemi yüksektir. Şöyle ki bir web site sahibinin amacı üzerine emek harcadığı sitenin arama motorlarındaki hedef kelimelerde ilk sayfa ve ilk sıralarda çıkmasıdır.

Bir makale ya da sayfa içeriğini ilgili bireye ulaştırmak istiyorsak siteye girişi yapılmış olan içeriğin Google’da index alması gerekir. Eğer herhangi bir link Google veritabanında index almamışsa arama sonuçlarından dönüş alması beklenmez. Bunun içinde mutlaka index alması sağlanır.

Bunun için genellikle o sitenin index gücüne göre otomatikman kendisinin sıralamaya girmesi beklenir. Bu birkaç dakika bile sürmezken zayıf sitelerde günlerde sürebilir. Beklemek istemeyen site sahipleri, Google tarafından sunulan ve webmaster aracı olarak görev yapan Search Console ile bunu gerçekleştirebilir.

google index

İlgili siteniz buraya ekledikten sonra sırasıyla Tarama > Google gibi Getir menülerini takip edip, açılan sayfada linki ekleyip Getir ve Oluştur komutu ile index alma işlemini hızlıca gerçekleştirebilir.

Tabi bu her zaman kesin sonuç vermez. İçeriğiniz özgün değilse bir süre sonra indexten silinebilir. Ayrıca bu aracı sürekli kullanmamanızı öneririz. Sitenizin index gücünü kırabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz