Galaxy Z Flip 3, Fold 3 One UI 5.1.1 Güncellemesini Alacak

0
34
Galaxy Z Flip 3, Fold 3 One UI 5.1.1 Güncellemesini Alacak
Galaxy Z Flip 3, Fold 3 One UI 5.1.1 Güncellemesini Alacak

Samsung, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 için en son One UI 5.1.1 yazılım güncellemesini yayınladı. Güncelleme, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 için F926BXXU5FWH5 ve F711BXXU6FWH3 yazılım sürümü aracılığıyla doğrulanabilir, şimdi cihazınızdaki güncellemeyi de kontrol edebilirsiniz.

Samsung en son Android 13 tabanlı One UI 5.1.1 güncellemesini sunmaya başladı bile. Şirket şimdi de Güney Kore’de Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3 için One UI 5.1.1 güncellemesini yayınladı. Güncelleme cihazın işlevselliğini artırıyor ve performansı iyileştiriyor.

Galaxy Z Flip 3 ve Z Fold 3 Bu Ürün Yazılımı Kodlarıyla One UI 5.1.1 Güncellemesini Alıyor

Güncelleme, herkes için farklı olan kimlik yapı numarasıyla geldi. Galaxy Z Flip 3 modeli güncellemeyi F711NKSU3GWH3 firmware sürümü ile alırken, Galaxy Z Fold 3 bu büyük güncellemeyi F926NKSU2GWH5 sürümü ile alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En Popüler İphone Mail Uygulamaları
Galaxy Z Flip 3, Fold 3 One UI 5.1.1 Güncellemesi
Galaxy Z Flip 3, Fold 3 One UI 5.1.1 Güncellemesi

Geliştirilmiş Özellikler

Marka, daha iyi performans için birçok iyileştirme ve yeni özellik sunuyor. Bu güncelleme ile Flex Modu, kullanıcının rahatlığına göre önemli değişiklikler ve modifikasyonlar alıyor; sürükle ve bırak araç çubuğu daha fazla özelleştirme seçeneğine sahip oluyor ve Flex Modu panelini görüntülemek ve gizlemek için güncelleme ile yeni bir düğme geldi. Daha fazla uygulamanın esnek mod panelini desteklemesine izin verildi.

Çoklu Pencere, geliştirilmiş son ekran uygulama düzenlemeleri gibi birçok yeni değişiklik ve özellik kazanıyor. Kullanıcılar artık çoklu pencere veya açılır görünüm başlatmak için sürükle ve bırak özelliğini kolayca kullanabiliyor. Hızlı paylaşım olanağı ve Samsung Health, Görev Çubuğu ve Galeri gibi birçok özellik bu yeni One UI 5.1.1 güncellemesiyle geliştirildi. Bu değişiklikler kullanıcının kesintisiz deneyimini geliştirecek ve performansı daha akıcı ve pürüzsüz hale getirecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mobil E-ticaret: İşinizi Büyütmek İçin 5 Strateji

Nasıl İndirilir?

Güncelleme şu anda Güney Kore’de kullanıma sunulduğundan, Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Fold 3 sahipleri burada belirtilen adımları izleyerek güncellemeyi indirebilirler: Navigasyon Ayarları >> Yazılım Güncelleme >> İndir ve Yükle’ye gidin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz